Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Taz43

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Taz43

  1. Taz43 opublikował(a) temat w 2.0
    Witam mam problem z moim 2.0 fsi swieci kontrolka epc i check błąd jaki pokazuje to P0192 niby problem podsystemu układu dolotowego i paliwowego.co zostało zrobione i sprawdzone.wymieniona pompa wysokiego ciśnienia paliwa sprawdzona pompka w baku i cały układ paliwowy dolot oczyszczony i sprawdzony.mam jeszcze problem z wtykiem kostka która się rozpadła czujnika ciśnienia paliwa jeżeli ktoś mógłby napisać albo rzucić zdjecie jak mają być kable wpiete w ta kostkę od 1 do 3 byłbym wdzięczny bo tylko wiem ze w pierwszym pinie ma byC brązowy kabel A czerwony i niebieski nie mam pojęcia
  2. Ktoś sobie z tym poradzil bo u mnie podobnie jest
  3. Taz43 odpowiedział(a) na Taz43 temat w 2.0
    Jednak przez odme tak się dzieje moje pytanie stara do niczego się nie nadaje gdzie kupić nową lub uzywke i czy coś jeszcze trzeba kupić dodatkowo
  4. Taz43 odpowiedział(a) na Taz43 temat w 2.0
    Teraz to można kombinować bo już nie wiedzą co dalej.juz kilka rzeczy wykluczyli
  5. Taz43 odpowiedział(a) na Taz43 temat w 2.0
    Auto u mechanika kombinują sprawdzają i narazie tylko był problem z pompa wysokiego ciśnienia bo dawała 1 kupiłem druga daje 6 ale auto nie pali zalewa świece narazie nie ma żadnych błędów.sprawdzane vagiem
  6. Taz43 odpowiedział(a) na Taz43 temat w 2.0
    Wyszedł jeszcze jeden problem zero błędów A auto nie odpala kręci czuć paliwo że podaje do komory ale nie pali.
  7. Taz43 odpowiedział(a) na Taz43 temat w 2.0
    Chodzi trochę lepiej ale to jeszcze nie to co ma być.zmienilem ja na wyłączonym zaplonie
  8. Taz43 odpowiedział(a) na Taz43 temat w 2.0
    Co jeszcze zauważyłem duże podciśnienie w silniku nie da się odkręcić korka od oleju A jak wyciągnę bagnet to strasznie zasysa powietrze
  9. Taz43 odpowiedział(a) na Taz43 temat w 2.0
    I zauwazylem ze na wolnych obrotacha czasem idą do góry tak na 1500 i spadaja
  10. Taz43 odpowiedział(a) na Taz43 temat w 2.0
    Po wymianie przepływomierz wywaliło dwa błędy i trzęsie nim jeszcze troszkę P1519 i P1504 ale tylko raz wywalilo
  11. Taz43 odpowiedział(a) na Taz43 temat w 2.0
    Chodzi na chwilę na obrotach dosłownie chwilę i spadają do normalnych A chyba na zimnym silniku dłużej powinien chodzić na wyższych obrotach
  12. Taz43 odpowiedział(a) na Taz43 temat w 2.0
    Jeszcze mam pytanie jeżeli przeplywka padła to czy ma to się jakoś do automatycznego ssania na początku bo strasznie szybko na zimnym silniku obroty spadają.pochodzi kilkanaście sekund i spadają obroty do normalnych
  13. Taz43 odpowiedział(a) na Taz43 temat w 2.0
    Sprawdzę to dzisiaj
  14. Taz43 odpowiedział(a) na Taz43 temat w 2.0
    Nie wiem czy coś to jeszcze pomoże ale zrobiłem krótką trasę po mieście i wywaliło dwa razy esp chociaż hamulce są ok i potem zgasło.na ciepły jak i na zimnym ciężko mu zapalic
  15. Taz43 odpowiedział(a) na Taz43 temat w 2.0
    A koszt przeplywki???? Bo sondy nox już znam 3499 z niemiec
  16. Taz43 odpowiedział(a) na Taz43 temat w 2.0
    Sprawdzony dolot jest ok.mechanior mówił że odpiol przeplywke i było lepiej ale też na 100% nie jest pewny więc nie wymieniał.praktycznie cały czas wywala ten P0102 czasem tylko wywali ten drugi
  17. Taz43 odpowiedział(a) na Taz43 temat w 2.0
    Po powrocie od mechanika z błędów wywala P0102 i P1071 trzęsie trochę Nim i zwiększa się spalanie na wolnych obrotach
  18. Taz43 odpowiedział(a) na Taz43 temat w 2.0
    Czy wariator może przyczyną???czy też sonda nox??A może czujniki walka rozrządu
  19. Taz43 odpowiedział(a) na Taz43 temat w 2.0
    Nie wiem czym się je te logi.zaraz po odpaleniu pracuje w porządku czasem szarpniec raz może dwa ale jak dojdzie prawie do 90 to nie równa praca.sprawdze błędy w poniedziałek bo muszę odebrać od mechanika bo rozłożył ręce bo nie wie za co się brać A nie chce nie potrzebnych kosztów mi robic
  20. Taz43 odpowiedział(a) na Taz43 temat w 2.0
    Ponad 205 tyś dokladnie po numerach nie pamiętam ale sprawdze i napisze.
  21. Taz43 opublikował(a) temat w 2.0
    dlancuszek Witam jestem posiadaczem 2.0 fsi z którym mam problem po nagrzaniu silnik zaczynać nierówno pracować i sypie różnymi błędami od walka rozrządu po czujnik Nox.sprawdzona kompresja 12.5 do 13.5 czyszczona przepustnica i kolektor. wymienione pierscienie świece i cewka na której pokazywała wypadanie zapłonu.robiona uszczelka pod głowicą i wymieniony lancuszek napinacz zmiennych faz wariator niby sprawny A czasem przy zimnym odpaleniu 2 sekundy warczy. Czasem wywołało na chwilę i gaslo EPC.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.