Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pioterrrr87

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam kolegów. Od niedawna zostałem właścicielem pięknej S4 B7 z ASB Tiptronic. Przewertowałem forum jednakże posty dotyczące tego tematu są już dość stare lub osoby które zakładały wątki dotyczące takich remontów są już nieobserwowane. 2 tygodnie temu skontaktowałem się z polecaną ( tak mi się przynajmniej wydaje) firmą z Poznania która zajmuje się naprawą i regeneracją ASB. Po wstępnej rozmowie i przesłaniu nr Vin auta otrzymałem telefon zwrotny, że remont skrzyni ZF w tamtejszym zakładzie "zaczyna" się od 6,5 zł "NETTO". Jestem oczywiście przygotowany na koszt naprawy tej skrzyni jednakże wydaje mi się, że 6,5k na start to trochę za dużo. Wiem, że remont wiąże się z wymianą sprzęgła hydrokinetycznego które same w sobie jest dość drogie, wymianą oleju, konwertera etc. ale mimo to wydaje mi się, że można to zrobić taniej. Mieszkam w Kuj-Pom może jest w stanie ktoś polecić kogoś zaufanego w tym rejonie? Nie uśmiecha mi się wysyłać auta na Śląsk - a tu wiem, że jest kilka polecanych nawet na tym forum zakładów. Za wszelką pomoc i uwagi bardzo dziękuje.
  2. pioterrrr87 odpowiedział(a) na ernix temat w Audi A4 B6/B7
    Witam. Też mam eskę B7. Planuje również remont skrzyni. Dzwoniłem do jednego z serwisów w Poznaniu I usłyszałem że remont tiptronic zf "zaczyna" się od 6.5 tyś zł "netto". Trochę mnie zatkało bo od dłuższego czasu czytam o naprawach tej skrzyni I wraz z nowymi częściami ludzie płacą Max 6tys. Czy serwisowales już swoją skrzynkę?
  3. Witam serdecznie. Chciałbym się dołaczyć do tematu i jednocześnie poruszyć inny problem. Mianowicie nie działa mi regulacja basu w radiu. Tony srednie podczas ustawiania normalnie reagują na pokrętło ale bas jest cały czas taki sam. Czy ktoś spotkał się może z takim problemem?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.