Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ziomeq15313

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ziomeq15313

  1. Witam chciałbym zapytać czy kupując nowe lampy Audi A4 B8 2008r zwykłe H7 , czy są wsadzone żarówki do jazdy dziennej czy trzeba będzie samemu robić otwór żeby je włożyć , chociaż wydaje mi się ze powinny być już zamontowane
  2. spoko luzik , tylko mam maly problem bo z koncowka G nie moge znalesc , a z innymi np F pokazuje ze to od 11/2011 , a czy moglbys ustalic ktory przegub z mayle bedzie dobry ?? czy ten 100 498 298 czy 100 498 240 ?? mi sie wydaje ze ten z koncowka 0240 bo on jest do 11/2011r bylbym bardzo wdzieczny
  3. Kolega to jest wewnetrzny a ja bym potrzebował zewnetrzny
  4. Witam miałbym prośbę czy mógłby ktoś mi ustalić jaki idzie przegub zewnętrzny strona kierowcy do Audi A4b8 Avant 2.0 tdi nr vin : WAUZZZ8K59A109114 ?? Czy to bedzie Meyle 100 498 0298 czy 100 498 0240
  5. Dziękuję
  6. Witam miałbym prośbę czy mógłby ktoś mi ustalić jakie idą klocki na przód i na tył do Audi A4b8 Avant 2.0 tdi nr vin : WAUZZZ8K59A109114 z góry bardzo dziękuję za pomoc
  7. Dziękuję pięknie za wyjaśnienie
  8. To jak ona ma ogrzać szybciej wnętrze samochodu jak jest minusowa temp ?? Czyli nie ogrzeje się szybciej wnętrze zimą jak jest włączona ? Przy minusowych temp
  9. Koledzy a żeby ona się włączyła to musi być włączona klima czy nie ?? Wystarczy sama temp minus 10 i się włączy automatycznie tak ??
  10. Kolego wiem że można zrobić w stare obudowy i zostawić oryginalną wtyczkę , tylko niewiem jaki rozmiar głośnika wchodzi żeby pasował czy 165 czy 160 , wycinasz stary i idealnie wchodzi
  11. Witam chciałbym się dowiedzieć jaki jest naprawdę rozmiar głośników przód do Audi A4 B8 2.0 avant 2008 r , jedni mówią 160 a inni mówią 165mm , chce włożyć nowe głośniki w stare obudowy żeby zostawić oryginalną wtyczkę a wiem że 160mm idealnie pasują do włożenia w obudowę ale nie chce kupować w ciemno
  12. ziomeq15313 opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Witam miałbym pytanie czy na zaznaczonej puszce na obrazku coś w środku jest czy to tylko przelot bo chciałbym zastąpić przepustnica ale niewiem czy jest sens
  13. ziomeq15313 opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Witam chciałbym się dowiedzieć jak zrobić aby paliły się same halogeny bez postojówek , będę bardzo wdzięczny , wiem ze można tak zrobić ale wtedy po przekręceniu przełącznika na światła postojowe one się nie świecą tak jak i przy mijania
  14. Sorry za pomyłkę , chodzi o zewnętrzny
  15. Kolego to jest wewnętrzny a mi potrzeba zewnętrzny
  16. Witam miałbym mała prośbę czy ktoś mógłby mi ustalić jaki przegub zewnętrzny będzie pasować , na stronach oczywiście pare radzajow pasuje eh oto vin: WAUZZZ8K59A109114 , z góry dziękuje
  17. Witam miałbym prośbę czy mógłby ktoś podesłać oryginalne kodowanie mce9 lub swoje kodowanie jakie ma bo u siebie namieszalem a teraz niewiem co było zaznaczone a co nie , folderu debug nie posiadam , dlatego wielka prośba do kogoś kto ma taką samą audi o podesłanie swojego kodowania eh Audi A4 B8 Avant zwykle lampy
  18. ziomeq15313 odpowiedział(a) na ziomeq15313 temat w 2.0TDI
    A jak sprawdzic ta rolkę?? Pasek był wymieniany 800km wcześniej bo już było widać po nim że kwalifikował się do wymiany , więc wymieniłem i przejechałem 800km i taki jest stan jak na zdjeciu
  19. ziomeq15313 odpowiedział(a) na ziomeq15313 temat w 2.0TDI
    Nie chce żeby mi się zerwał...
  20. ziomeq15313 odpowiedział(a) na ziomeq15313 temat w 2.0TDI
    Normalne że ociera o rolkę prowadząca?? To lepiej wymienić dla świętego spokoju i rolkę i koło alternatora hm
  21. ziomeq15313 opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Witam chciałbym zapytać co może być przyczyną że pasek klinowy po przejechaniu 800km tak wygląda jak na zdjęciu?? Dodam że po odpaleniu słychać jak szumi koło od alternatora czy to może być przyczyną hm

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.