Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

maciek3400

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Przód po wymianie wygląda tak: Od ziemi do rantu błotnika 71 cm. To o 3cm więcej niż u innych na forum z 1BA. Wizualnie szpara tragedia. Co może być z przodem nie tak? Czy model 2008r. Ma jakieś inne zwrotnice/czesci od pozostałych?
  2. No i komedia. Sprężyny wymienione na Sachs 994 375 i tył zamiast usiąść podskoczył o 4 cm ... Teraz jest szpara na 12 cm (wg. pierwotnego pomiaru 8,5 cm). Dodatkowo zrobiony przód, poszło Sachs 993 124 i poszło w górę jak tył. Teraz jest komplet i można na dakar uderzać
  3. I teraz by się zgadzało z kolorami starej sprężyny na której auto wydawało się normalnej wysokości. A mógł bym od razu prosić o poprawną sprężynę na przód i odpowiednik Sachs, bo w za tydzień będę wymieniał. I jeszcze pytanie czy z amortyzatorem też jest ważna klasa wagowa? Na tył poszedł 313365. I skoro zaledwie 1 różnicy w klasie wagowej to aż taki przeskok to samochód o klasie 15 waży kilkaset kg więcej?
  4. Rzeczywiście pisze sport w nagłówku. A czy jest taka tabela dla standardowego zawieszenia ?
  5. Skoro pozostaje twardość, co jest bardzo możliwe to przesyłam zdjęcie starych wyjętych sprężyn. Z wlepy odczytałem 0YH oraz 0JH. Zdemontowane sprężyny tylne (pink, grey) nie zgadzają się z tym wg. tabelki z forum, nawet takich tam nie ma. Natomiast nowe kupione nie mają oznaczenia kolorami (tylko oryginały mają?). Kupione sprężyny to: sprężyna sachs 994376 UPDATE: odczytując z tabelki z forum, powinno być na tył 0YH czyli 8K0 511 115 GT a wg. sklepu internetowego u Sachs daje to numer 994 383 i ta sprężyna ma długość 318 mm (moje stare i te które kupiłem mają po 374mm). Aż 56 mm różnicy.... No to wyglądało by na to, że ktoś dobrał stare sprężyny z innego auta, i choć był za długie to były wystarczająco miękkie aby w miarę posadzić auto. Ale nie mam pewności na ile tej tabelce można zawierzyć skoro po VIN sprzedawca dobrał inne i jeszcze o dziwo zgodziły się długością ze starymi.
  6. Aktualnie nie mam dostępu do samochodu, wrzucam zdjęcie zrobione przy innej okazji, niewiele widać. Dodam, że sprężyna spasowała ładnie w wyżłobienia w gumach (góra/dół) i same gumy również bez problemu trafiły w otwory w karoserii itd. Obydwie strony auta są na równej wysokości.
  7. Dokręcane po opuszczeniu samochodu. W obawie przed trafieniem w odpowiednią wysokość podbicia lewarkiem po prostu postawiłem auto na kołach i wszystko dokręcone po wczołganiu się pod samochód.
  8. -amortyzator sachs 313365 -mocowanie amortyzatora sachs 802561 -sprężyna sachs 994376 Wahacze raczej bez wpływu na sytuację, zresztą porównywałem numery z tym co było i poszło tosamo (lemforder).
  9. Witam, po kompletnej wymianie zawieszenia (wraz z kpl. wahaczy oraz kołyską) samochód zrobił się za wysoki. Sprężyny i amortyzatory Sachs dobrane po VIN, mam zawieszenie z wlepy 1BA czyli standard. Odległość od wierzchu opony do krawędzi błotnika ponad 8 cm. Zdjęcia na kołach zimowych 17". Wygląda to tragicznie, na letnich będzie jeszcze gorzej. Sprężyny przed montażem porównałem ze starymi i wydawały się równe. Obie po 374 mm wysokości. Obie z różowym i szarym paskiem. Co może być przyczyną ? (dodam, że na starym zawieszeniu było o wiele niżej.)
  10. Podbijam temat w części z numerem konektorów do tych kostek, szukam już od dłuższego czasu. Ktoś posiada tą informację?
  11. Witam, czy opłaca się reanimować te fotele aby przywrócić pamięć, czy lepiej zrobić przekładkę elektryki i zamontować to wszystko bez pamięci w wersji bez modułów foteli?? U mnie jest instalacja pod grzanie, brakuje czerwonej wtyki (nie było elektryki).
  12. Odgrzeje temat. Czy fotele przednie recaro z S5 3D pasują do a4 b8 5D? Poza dodatkową opcją składania oparcia nie będzie żadnych komplikacji?
  13. Witam, czy w a4 b8 panel climatronic (jednostrefowy) ma jakiś pin do wzbudzenia samego panelu i nadmuchu? (Bez siania spustoszenia w pozostałej części elektroniki) bo ori. webasto zapewne wzbudza poprzez can
  14. Witam, czy ktoś ma to zamontowane i sprawdzone wersja 2024? Jakie problemy i co nie działa? Czy internet tylko przez hot spot czy jest slot na kartę sim? Can bus, mf, gałka radio FM itd wszystko u nas działa?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.