Uzytkownik_Audi

• Skrzynia
  • Paliwo

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia Uzytkownik_Audi

Reputacja

1. Cześć, mam dwa pytania. Z góry dziękuję za pomoc. I) Jakie konektory / Piny przychodzą do kostki bezpieczników: - 8K0 941 824A - 8K0 941 824B II) Jakie są różnice pomiędzy kostą bezpieczników ST1 -czarny, ST2 -brązowy, ST3 - czerwony ( te bezpieczniki to stronie kierowcy ). Kiedy w tych kostkach ST1, ST2, ST3 pojawia się napięcie. Dziękuje za pomoc.
  2. Jeżeli ktoś posiada czujnik wilgotności 8UO 966 669 to wystarczy zakupić czujnik wilgotności i deszczu/ zmierzchu 8UO 966 669.B i podłączamy to plug&play. Ponieważ wiązka już jest pociągnięte do czujnika wilgotności. Pozostaje tylko kodowanie w VCDS według zaleceń w pierwszym poście.
  3. Cześć, planuję zamontować czujnik zmierzchu / deszczu wraz z czujnikiem wilgotności + wyłącznik AUTO oraz z innego zakresu lusterko fotochromatyczne. Przewody do czujnika zmierzchu / deszczu wraz z czujnikiem wilgotności są znane: Pin 1: +12 Pin 2: Masa Pin 3: Sygnał (mostkowany z pinem 2 w 16-pinowej wtyczce CE) --> ST2 bezpiecznik nr 12 jest dedykowany do tej czujki. Ważne pytania: 1. Jak jest czujnik wilgotności to muszę dodatkowo coś w VCDS ustawić? 2. Podłączam normalnie to jak czujnik bez wilgotności? Złącze C (16-PIN) brazowa wtyka Pin 2: LIN 1 ( czujnik deszczu i światła-G397) Prośba o pomoc: 3. Dostarczony czujnik miał już jakieś kabelki? Zapewne już ktoś modyfikował. Jest ktoś w stanie rozszyfrować do czego to służyło? Może ułatwi to podłączenie lusterka fotochromatycznego. Pozdrawiam
  4. Niestety u mnie to nie chce działać. Już kombinowałem na wszelkie sposoby z VCDS i nic z tego.
  5. Robiłeś według nw. ustawień? [09 – Cent. Elect.] -> [Coding – 07] -> Long Coding Helper -> Byte 3 Bit 5 set to 1 PS. Też będę dokładać czujnik deszczu/ zmierzchu + przełącznik AUTO. Graty są w drodze. Teraz edukuję się dot. lusterka wstecznego z fotochromem. Więc chyba będziemy w kontakcie bo te same działania podejmujemy 😁
  6. Dzięki za odpowiedz. Tylko ja mam radio concert czyli AIM oraz przełącznik do świateł bez funkcji AUTO. Waltz Ty masz przełącznik z funkcja AUTO? Ten od świateł?
  7. Cześć Wszystkim, Pacjent: A4 B8 2012 po face liftingu 2.0 TDI 143km. Numer modułu: 8K0 907 063 DH. Radio concert. 1. Jest możliwość wyłączenie świateł DRL z poziomu radia concert? 2. Jaki modernizacje należny przeprowadzić aby uzyskać taką opcję? 3. Wymagany jest przełącznik 8K0941531AS aby to umożliwić? Teraz po włączeniu silnika światła DRL się załączają. Kodowanie przeprowadzałem na dwa sposoby jak w załączeniu na zdjęciach. Na żółto zaznaczyłem co zostało zmienione. Enable DRL Selectable via MMI [09 – Cent. Elect.] -> [Coding – 07] -> Long Coding Helper -> Byte 3 Bit 5 set to 1
  8. Czyżby nikt nie znał odpowiedzi na te pytania? Z góry dziękuję za pomoc,. Planuję zakup modułu o numerze: 8R0-953-568-Q oraz dołożyć MFSW. Kierownica pozostaje ta sama, tylko przełączniki zamontuję. Teraz ważne pytania: 1) Czy każdy kabel zamontowany w A4 B8 od poduszki ABS ma już gotowe wejście do multifunkcji? Oznaczone na czerwone to złącze pod multifunkcję? 2) Czy jak podłączę multifunkcję to muszę od razu programować bo inaczej będę błędy?
  9. Cześć Wszystkim, Pacjent: A4 B8 2012 po face liftingu 2.0 TDI 143km. Radio CONCERT z układem QZ7, manual. Planuję załączyć funkcję ADS. Teraz ważne pytania: 1) Jaki muszę zakupić przycisk. Posiadam funkcję Start-Stop w drugim rzędzie. 8K1959673K - nie ma zaokrąglonego przypisku po prawej stronie 2) W radiu CONCERT nic nie wyświetla o aktywnym trybie jazdy. Więc skąd będzie wiadomo jaki tryb jazdy jest załączony? Jeżeli będzie przycisk typu 8K1959673K - czyli jeden dla ADS. W załączeniu przesyła zdjęcie tunelu środkowego który posiadam. Z góry dziękuję za pomoc.
  10. Cześć Wszystkim, Pacjent: A4 B8 2012 po face liftingu 2.0 TDI 143km. Posiadam moduł / zwijak o numerach 8R0-953-568-P - czyli nie obsługuje MFSW. Planuję zakup modułu o numerze: 8R0-953-568-Q oraz dołożyć MFSW. Kierownica pozostaje ta sama, tylko przełączniki zamontuję. Teraz ważne pytania: 1) Czy każdy kabel zamontowany w A4 B8 od poduszki ABS ma już gotowe wejście do multifunkcji? Oznaczone na czerwone to złącze pod multifunkcję? 2) Czy jak podłączę multifunkcję to muszę od razu programować bo inaczej będę błędy? PS. Jeżeli ktoś ma na sprzedaż modułu w rozsądnej cenie o numerze: 8R0-953-568-Q to proszę o ofertę na priv Z góry dziękuję za pomoc.