Blacckno13

• Skrzynia
  • Paliwo

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia Blacckno13

Reputacja

1. Znalazł ktoś przyczynę zapowietrzania CAGA? Dziś zapowierzył mi się na amen, odpalałem z plaka. Błędów na kompie nie ma.
  2. Dzięki, ale razej oczekiwałem podpowiedzi jak to zrobić, a nie namiar na firmę Jak ktoś przechodził taką wymiane i chocaiż podał by listę gratów do zakupienia, to będę wdzięczny za podpowiedzi. Chodzi mianowicie o przesiadkę z chrus na coś, zeby mozna było dołozyć panel sterowania w tunelu koło dzwinigni biegów
  3. To co trzea wymienić? Teraz auto to kompletny golas, z czerwonym wyświetlaczem między zegarami. Zajmujesz się montażem taki urządzeń ?
  4. To znaczy? Chodzi o rozkodowanie gratów, żeby razem ze sobą dziłały?
  5. Cześć! Trochę szukałem, ale nic nie znalazłem. Czy do radia Chorus w Audi A4 B8 z 2008r da się podłączyć taki panel jak na zdjęciu poniżej (panel montowany w tunelu)? Jeśli nie, to jaki graty dodatkwo nalezy wymienić, żeby taki panel mółg działć? Obecnie w Aucie jest radio Chorus z wyświetlaczem mnochromatycznym.