- Ikonka silnika po remoncie
-
Ikonka silnika po remoncie
Żadna tajemnica;) robiłam w warsztacie pod Lublinem. Ale jak widać nie ma co się chwalić:(
-
Ikonka silnika po remoncie
Byłam w warsztacie gdzie był silnik robiony. Ale oprócz skasowania błędu nic nie zrobili bo nic nie znaleźli;( czekam aż od nowa błąd wyskoczy. A może nie wyskoczy;))) chociaż to mało prawdopodobne skoro oprócz skasowania błędu niż nie zrobili;(
-
Ikonka silnika po remoncie
Taki mam plan;) Jak mi znowu wyskoczy błąd podjade do ASO na kompa
-
Ikonka silnika po remoncie
Odma nowa bo zanim zrobiłam remont silnika to odmę wymieniłam...
-
Ikonka silnika po remoncie
Czy to ważne gdzie?;) ważne, że nie wiem co dalej robić:( chyba poczekam aż znowu wyskoczy błąd... eh... masakra!
-
Ikonka silnika po remoncie
Witam, jestem posiadaczką Audi A4 Avant B8 2009 r 2.0 TFSI 180 KM, benzyna, skrzynia manualna. Standardowo miałam problem z braniem oleju. Zrobiłam remont silnika. Oleju już nie bierze…. Natomiast pojawił się inny problem. Po przejechaniu 400 km wyskoczyła mi na desce pomarańczowa ikonka silnika i zaczął silnik nierówno pracować. Pojechałam podłączyć pod komputer i wyszło, że za wysoka temperatura oleju. Wymieniłam olej (podobno silnik się układa). W oleju, który był zlany z silnika było czuć benzynę. Zostawiłam auto do obserwacji ale nic nie znaleziono. Stwierdził facet w warsztacie, że może silnik się układa i wymiana oleju pomoże. Pomogło na tyle, że ikonka silnika wyskoczyła nie po 400 km tylko po 600 km. Znowu pojechałam do podpięcia na kompa i tym razem wyskoczył błąd coś „mieszanka paliwo – powietrze” – dokładnie się na tym nie znam ;(. W oleju już nie czuć benzyny. Gościu z warsztatu nie wie co to może być. Twierdzi, że sondy lambda są ok. Jedyne co to podejrzewa, że przepływomierz może zaczynać się psuć ale tez 100% pewności nie ma. No i nie wiem co teraz robić. Wymieniać przepływomierz (trochę szkoda mi kasy jeżeli nie wiadomo na 100% czy to to)? Miał ktoś kiedyś podobny przypadek? Przecież nie będę co 500 km jeździć i kasować błędu na kompie. POMOCY! Dodam jeszcze, że był robiony remont silnika i rozrząd.
A81
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta