drego

• Paliwo
    PB

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia drego

Reputacja

1. Witam Jak w tytule posiadam Concert II z AUXem(wcześniejszy właściciel to dodał) z kierownicą Multif. i głośnikami z SUBem i zastanawiam się nad zmianą radia albo rozbudową: Jakie Opcje: 1. Zmiana na Oryginał RNS E ale to duuużo zabawy w graty(kable duperele) no i tunel pod 2 din i reszta.../+ można podpiąć kamerkę cofania do której też się nie przymierzam i + tak myślę że będę mógł korzystać dalej z kierownicy MULTI 2. Navi z Adkiem (ale ma słabości jak fale radiowe, gorszy tył w graniu, nie wiadomo czy MULTI będzie banglać..może coś tam jeszcze) 3. Radio 1 Din jakieś firmowe z wysuwanym ekranem/odpada rezanie ale jak z funkcjonalnością to się nie dokopałem jeszcze i co z odbiorem i kierą Multif 3. Dodać jakiś MP3 Player albo Tablet wpiąć pod AUX ale tutaj kwestia odpalania sprzętu i wyłączania (da się to zrobić na sztywno tak jak radio/odpalamy auto i się załącza i po wył.zapłonu sprzęt się wyłącza pewnie nie realne) Docelowo będę inwestować w kamerkę cofania, miały być też czujniki ale przy haku podobnież są problemy..to zostaje sama kamerka Pewnie będzie boruta za nowy temat ale musiałbym pisać po 10...innych Szukam opinii ludzi co przechodzili podobny temat albo dobrze kumają AUDIO i pomogą żeby nie wydać kasy i czasu od groma..i żałować potem.
  2. Witam Szukam kamery cofania nie oryginalnej i porady w temacie. Podana oferta z linku z ali..to by podeszła pod mojego b7 avanta?w tą klameczkę w klapę? I jaki wyświetlacz LCD do tego polecacie (bo mam radio concert2) to muszę na czymś odpalić I pytanko czy da się zmusić taki nieoryginalny zestaw do włączania się przy wrzucaniu wstecznego/tak jak to jest w oryginałach..