drego

• Ostatnia wizyta

Odpowiedzi opublikowane przez drego

1. Witam

Jak w tytule posiadam Concert II z AUXem(wcześniejszy właściciel to dodał) z kierownicą Multif. i głośnikami z SUBem i zastanawiam się nad zmianą radia albo rozbudową:

Jakie Opcje:

1. Zmiana na Oryginał RNS E ale to duuużo zabawy w graty(kable duperele) no i tunel pod 2 din i reszta.../+ można podpiąć kamerkę cofania do której też się nie przymierzam i + tak myślę że będę mógł korzystać dalej z kierownicy MULTI

2. Navi z Adkiem (ale ma słabości jak  fale radiowe, gorszy tył w graniu, nie wiadomo czy MULTI będzie banglać..może coś tam jeszcze)

3. Radio 1 Din jakieś firmowe z wysuwanym ekranem/odpada rezanie ale jak z funkcjonalnością to się nie dokopałem jeszcze i co z odbiorem i kierą Multif

3. Dodać jakiś MP3 Player albo Tablet wpiąć pod AUX ale tutaj kwestia odpalania sprzętu i wyłączania (da się to zrobić na sztywno tak jak radio/odpalamy auto i się załącza i po wył.zapłonu sprzęt się wyłącza pewnie nie realne)

Docelowo będę inwestować w kamerkę cofania, miały być też czujniki ale przy haku podobnież są problemy..to zostaje sama kamerka

Pewnie będzie boruta za nowy temat ale musiałbym pisać po 10...innych ;)

Szukam opinii ludzi co przechodzili podobny temat albo dobrze kumają AUDIO i pomogą żeby nie wydać kasy i czasu od groma..i żałować potem.

2. Witam

Szukam kamery cofania nie oryginalnej i porady w temacie.

Podana oferta z linku z ali..to by podeszła pod mojego b7 avanta?w tą klameczkę w klapę?

I jaki wyświetlacz LCD do tego polecacie (bo mam radio concert2) to muszę na czymś odpalić

I pytanko czy da się zmusić taki nieoryginalny zestaw do włączania się przy wrzucaniu wstecznego/tak jak to jest w oryginałach..