uruchomiłem ONLINE na AMI (rozgałeziacz pasywny USB-USB RJ45 Trendnet - TPLINK MR3040-Android AP) wszystko zadziałało tak jak powinno, dzisiaj po odpaleniu auta router 'wstał' wszystkie ledy się odpaliły, nawiązał połaczeniu z AP jednak na AMI nie było neta, jakieś pomysły ?
Witam,
uruchomiłem internet w MMI 3GP poprzez AMI (USB RJ45-MR3040) wszystko działa, tzn mapy Googla i Audi Connect z poziomu nawigacji, ale w głównym menu nie ma ikonki Audi Connect, jak ją włączyć ? Druga sprawa to czy można się połączyć z myAudi ?