Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

seboss

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez seboss

  1. wymiana elektromegnesu rozwiązała problem dzięki !
  2. ostatnie pytanie czy muszę rozbierać cały przód, czy da radę bez tego wymienić ten zawór sterujący ?
  3. tak zrobię. Do wymiany tego zaworka wystarczy odkręcenie magnesu czy trzeba całą obudowę rozrządu zdejmować ?
  4. dzieki ! zamienię czujniki o zobaczymy
  5. który wałek to będzie wydechowy ? (od strony kierowcy czy od pasażera )
  6. zastanawiam się czy to może byc problem związany z tym: https://www.czesciauto24.pl/febi-bilstein/7556412
  7. nie wydaje mi się, silnik chodzi bezproblemowo. A wczęśniej (od ponad 20 tys km) pojawiały się sporadycznie błędy: 16447 - Zespół 1; przestawianie wałka rozrządu strony wydechowej P000B 00 [096] - za wolne 14869 - Z1; przest.wałka rozrz.str.wydechowej w kier. później P0014 00 [096] - Nieosiągnięta wart.wymagana
  8. to co w takim razie ?
  9. ???
  10. Witam, silnik CNCD wyskoczył taki błąd: 14867 - Z1; czuj.poł.wałka rozrz.(G300) / czuj.poł.wału korb.(G28) P0017 00 [096] - Niepraw.przyporządkow. Sporadyczny - Niepotwierdzony - Testowany od skasowania kodów błędów Ramka zamrożona: Stan błędu: 00000001 Priorytet błędu: 2 Częstość błędu: 1 Przebieg: 164468 km który to będzie czujnik ?
  11. Jaki bedzie numer kierownicy polift do lane assist z lopatkami do tiptronica ? jakoś nigdzie nie moge tego namierzyć ...
  12. Czy z MMI 3GP można zrobić wyjście video ? chodzi o podłączenie np monitorów w zagłówkach ...
  13. zeby to działało to MMI musiałoby mieć sterowniki do modemu na USB a takich nie ma. Ma za to sterowniki do wybranych kart kart sieciowych.
  14. Witam, pojawiły mi się takie dwa błędy, silnik pracuje prawidłowo, co może być przyczyną ? silnik 2.0 TFSI 225km CNCD: 16447 - Zespół 1; przestawianie wałka rozrządu strony wydechowej P000B 00 [096] - za wolne Sporadyczny - Niepotwierdzony - Testowany od skasowania kodów błędów Ramka zamrożona: Stan błędu: 00000001 Priorytet błędu: 2 Częstość błędu: 1 Przebieg: 154153 km Data: 2018.05.04 Czas: 16:39:18 Prędkość obrotowa silnika: 1100.75 /min Unormowana wartość obciążenia: 0.0 % Prędkość pojazdu: 61 km/h Temperatura płynu chłodzącego: 104 °C Temperatura powietrza zasysanego: 32 °C Ciśnienie atmosferyczne: 930 mbar Napięcie zacisku 30: 14.570 V Licznik cykli wyuczania po OBD: 12 Silnik: stan pracy: PU STATE_VCP: enable T_AST_SAE: 1838 s Temperatura oleju silnikowego: 97.0 °C T_ES: 0 min STATE_PWM_VCP[IN_1]: pas STATE_PWM_VCP[EX_1]: ACT 14869 - Z1; przest.wałka rozrz.str.wydechowej w kier. później P0014 00 [096] - Nieosiągnięta wart.wymagana Sporadyczny - Niepotwierdzony - Testowany od skasowania kodów błędów Ramka zamrożona: Stan błędu: 00000001 Priorytet błędu: 2 Częstość błędu: 7 Przebieg: 152940 km Data: 2018.04.29 Czas: 14:54:10
  15. zadziałało, wcześniej nie widziełam Bit 4, dopiero musiłałem przełączyć na LCODE2
  16. MMI 3gp, Miałem czujniki parkowania przód + tył i do tego zainstalowałem oryginalny zestaw kamery cofania. Wszystko pięknie działa tylko mam mały problem w jaki sposób ustawić aby po wrzuceniu wstecznego włączał się automatycznie obraz z kamery ? teraz jak wrzucę wsteczny to pojawią się wizualizacja PDC i jest dostępny przycisk do przełączenia na widok kamery, jak go wcisnę to mam widok kamery i opcje przełączenie na wizualizację PDC ...
  17. technicznie to jest niemozliwe w ASO ok, to czy na dzień dzisiejszy jest jakakolwiek opcja aby włączyć traffic w aucie gdzie oryginalnie było MMI 3GP (bez sim) i dostęp do sieci jest poprzez AMI ?
  18. nie zrobi bo technicznie nie jest w stanie, czy bo nie chce ?
  19. a jeżeli nie ma SIM tylko dostęp do sieci przez AMI ale wykupię licencję ?
  20. tak, w tym załączniku masz instrukcję. https://www.motor-talk.de/forum/aktion/Attachment.html?attachmentId=749351
  21. wgrałem 767 i jest ok
  22. już sprawdzałem / zmieniałem "wyłączyłem w ustawieniach zmienne nazwy stacji radiowych ale to nie pomogło ... " zaktualizowałem soft na 767 i nadal to samo, jak na fotkach poniżej:
  23. Mam pytanie co zrobić aby na liscie stacji radiowych były normalne nazwy np. Radio Zet ? bo teraz mam jakiś miks, a to to nazwa stacji,a to miasto, a to nazwa wykonawcy itp., wyłączyłem w ustawieniach zmienne nazwy stacji radiowych ale to nie pomogło ...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.