Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mepo

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mepo

  1. Pozyjemy, zobaczymy...
  2. Problem ustal. Zmienilem olej na gestszy uzywalem ravenol 0w40 i zmienilem na sikacza castrol 5w40 + przegonilem dziada przez 60km okolo 170-180km/h + zalalem bene z BP (wczeaniej lalem tylko na Orlenie). Podejrzewam, ze predkosc i odleglosc przepchala troche smoka + gestszy olej dostal pare pkt.
  3. dziękuję
  4. Moze ktos inny podpowie jak to zrobic? Podbijam
  5. Moze ktos inny podpowie jak podmienic cewke?
  6. Piotrek o jakiej cewce mowisz? I jak zrobic jej adaptacje. Podpowiedz prosze cos wiecej
  7. Nie wyskakuje mi kontrolka zbyt niskiego cisnienia tylko caly czas mam P0012. Znalazlem dziure w wezu ktory idzie do turbo taki w litere "U" na koncu ma metalowe krućce. W poniedzialek przyjdzie wężyk, zmienie i zobaczymy czy blad bedzie sie pojawial na nowo. Wczesniwj blad wyskakiwal po przejechaniu 70km. Ostatnio dalem mu troche z buta zeby dokladnie zobaczyc z czego to sika i teraz wyskoczyl po przejechanych 45km
  8. Byłem wczoraj u mechanika, sprawdziliśmy ciśnienie oleju i nie jest za ciekawie. Jak był zimny to było 1,7 bara na jałowym ale jak się rozgrzał do 90st. to był tylko 1 bar.Na rozgrzanym przy 2k obrotów było 2,5 bara, przy 4k było 3,5 bara.Na silniku widać wyciek ale nie wiadomo z skąd, wszystko ochlapane od połowy w dół, ale nie dymi na niebiesko z wydechu.Co może puszczać ? Pompa czy uszczelka pod głowicą od strony kanałów olejowych? A może macie jakieś inne pomysły?
  9. Czy mogę na jakiś blokach w VCDS sprawdzić ciśnienie oleju?
  10. Cześć, Mam podobny problem u siebie, rozrząd dobrze ustawiony, wałki tez. Wcześniej mechanik źle ustawił synchro i auto nie chciało odpalać od strzała, zapalał za 4,3 czasem 1 razem, różnie, jak mu się chciało. Ustawił prawidłowo i pali za każdym razem. Problem pojawił się 2 tygodnie temu. Wyskoczył błąd P0012 - miał prawo bo nagle łańcuch z napinaczem zaczęły strasznie głośno chodzić. Po wyciągnięciu diagnoza: do wymiany napinacz i łańcuch - łańcuch luźny jak wór barana a napinacz można było palcem wciskać. Nowy napinacz autolog Po wymianie zero poprzednich objawów, ale po przejechaniu około 70km dalej wyskoczył błąd P0012 i powiem, że trochę rozkładam ręce i nie wiem co tam może go boleć. Podpowiedzcie od czego zacząć? Ciśnienie oleju słabe i hydraulika zawodzi ? Mechanik mówił ze wałki wyglądały mu na lekko wytarte i jak by miały rysy. Wstępnie można by powiedzieć, że słabe ciśnienie oleju i wałki dostają po d*pie. Może macie jakieś inne opcje które można by było sprawdzić? Dodam, że auto nie straciło na mocy, nie faluja obroty. Kmpletnie nic mu sie niedzieje oprócz tej wyskakujacej kontrolki...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.