-
1.8T BEX BRAK MOCY
Logi: LOG-01-002-xx1x-xxx.csv LOG-01-118-xxx-xxx.csv LOG-01-115-xxx-xxx.csv LOG-01-033-xxx-xxx.csv LOG-01-033-xxx-xxx.csv LOG-01-020-xxx-xxx.csv LOG-01-003-xxx-xxx.csv LOG-01-002-xxx-xxx.csv
-
1.8T BEX BRAK MOCY
Mechanik zdjął turbo. Okazuje się że obudowa ma pęknięcia a turbina luz wzdłużny. Jak określił facet który ją regeneruje stwierdził że jest "przegrzana". Poza tym mechanik twierdzi że katalizator się z jednej strony stopił. Powiedzcie mi Panowie skąd się taki stan rzeczy mógł wziąć? Skąd takie problemy z przegrzewaniem?
-
1.8T BEX BRAK MOCY
Witajcie Forumowicze. Pacjent audi a4 b6 1.8T BEX od jakiegoś czasu kompletny brak mocy. Nie jedzie to jak 190km zupełnie. Zmieniony n75, wyczyszczony mapsensor, poprawy brak. Przepływomierz który był założony miał inne numery niż ten który powinien iść oryginalnie i miał rudy nalot na wkładce. Zmieniłem na próbę zakładając od 150 konnego - brak jakiejkolwiek poprawy. Zrobiłem logi dynamiczne 115 i 002 które załączam w temacie. Może jest ktoś w stanie podpowiedzieć gdzie może leżeć przyczyna? Turbina pęknięta? Jakieś sugestie? LOG-01-002-xxx-xxx.csv LOG-01-115-xxx-xxx.csv
-
bark prądu w klapie bagażnika
Problem rozwiązany. Złamany jeden pin w przycisku otwierania klapy. Stąd brak obiegu. Pozdrawiam.
-
bark prądu w klapie bagażnika
Będę jutro patrzył. Dodam jeszcze że nie zamyka się klapka od wlewu paliwa. Czy to może być związane z klapą?
-
bark prądu w klapie bagażnika
Kolego możesz dokładniej określić gdzie to jest?
- 1.8t BEX BŁĄD P1128
-
1.8t BEX BŁĄD P1128
Korek podskakuje jak wariat. Ostatnio jeszcze pojawiły się błędy od sondy lambda. Możliwe że sonda się kończy?
-
bark prądu w klapie bagażnika
Witam. Audi a4 b6 avant. W klapie bagażnika nie ma napięcia na żadnej z kostek. Klapa otwiera się tylko z kluczyka. Bezpieczniki sprawdzone. Kable w klapie całe. Podpowie ktoś gdzie szukać dalej? Ps. Fis w ogóle nie pokazuje otwarcia klapy bagażnika.
-
1.8t BEX BŁĄD P1128
WITAM. Niedawno nabyłem a4 z silnikiem 1.8t BEX z 2003 roku. Kilka dni temu pojawił mi się na blacie CHECK. Po podłączeniu komputer wypluł następujący błąd: - P1128 - Adaptacja mieszanki paliwo-powietrze (można), bank 1, przekroczony górny próg. Czytałem sporo wątków z tym błędem, jednak zawsze szło to w parze z innymi błędami. U mnie jest tylko ten jeden. Czy jest ktoś w stanie podpowiedzieć skąd to się mogło wziąć? Po skasowaniu błąd wpada znowu po jakimś czasie. Jestem nowym użytkownikiem, będę wdzięczny za jakieś podpowiedzi. Pozdrawiam
lpdaniel10
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta