Skocz do zawartości
IGNOROWANY

1.8T BEX BRAK MOCY


lpdaniel10

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Forumowicze. Pacjent audi a4 b6 1.8T BEX od jakiegoś czasu kompletny brak mocy. Nie jedzie to jak 190km zupełnie. Zmieniony n75, wyczyszczony mapsensor, poprawy brak. Przepływomierz który był założony miał inne numery niż ten który powinien iść oryginalnie i miał rudy nalot na wkładce. Zmieniłem na próbę zakładając od 150 konnego - brak jakiejkolwiek poprawy. Zrobiłem logi dynamiczne 115 i 002 które załączam w temacie. Może jest ktoś w stanie podpowiedzieć gdzie może leżeć przyczyna?  Turbina pęknięta? Jakieś sugestie?

LOG-01-002-xxx-xxx.csv

LOG-01-115-xxx-xxx.csv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego zrób komplet logów do odcinki, 002+033, 115+118, 003+020. Z tych co zrobiłes to turbo troche słabo sie budzi i niedoładowuje, do tego tą przepływke co masz i tak najlepiej podmień na org. sprawna bo ta zawyża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mechanik zdjął turbo. Okazuje się że obudowa ma pęknięcia a turbina luz wzdłużny. Jak określił facet który ją regeneruje stwierdził że jest "przegrzana". Poza tym mechanik twierdzi że katalizator się z jednej strony stopił. Powiedzcie mi Panowie skąd się taki stan rzeczy mógł wziąć? Skąd takie problemy z przegrzewaniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...