Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Barszczyku

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Barszczyku

  1. Barszczyku odpowiedział(a) na Barszczyku temat w 2.0T
    Mobil one 5w30
  2. Barszczyku odpowiedział(a) na Barszczyku temat w 2.0T
    pojawil się nowy dźwięk , dodatkowy po przejechaniu około 100 m znika
  3. Postaram się to zrobić na dniach : )
  4. Temat zamknięty , autem jeździłem zbyt słabo dynamicznie . Przeciągnąłem pare razy i wszystko ok
  5. Barszczyku odpowiedział(a) na Barszczyku temat w 2.0T
    http://www.properfekt.pl/akcesoria-samochodowe/zawory-upustowe-bov/zawory-upustowe-blow-off.html nie chciałem chińczyka a hybrydę z polskiej firmy za 350 , czytałem o niej ze jest spoko nie wywala błędów na kompie nie jest zbytnio inwazyjna . Także pożyjemy zobaczymy
  6. Barszczyku odpowiedział(a) na Barszczyku temat w 2.0T
    Teraz to nie wiem , musze się zastanowić nad zakładaniem blowoffa hmhmhm nie chce sobie zaszkodzić
  7. Barszczyku odpowiedział(a) na Barszczyku temat w 2.0T
    Spoko dzięki Za info jak będę z tym działał pokaże efekty
  8. Barszczyku odpowiedział(a) na Barszczyku temat w 2.0T
    http://www.properfekt.pl/akcesoria-samochodowe/zawory-upustowe-bov/zawory-upustowe-blow-off.html Dzieki za info czytałem o tej hybrydzie ponoć jest najlepsza bo nie wywala później błędów na kompie i nie trzeba nic kalibrować . Na stronce wyżej hybryda widnieje za 350
  9. Barszczyku odpowiedział(a) na Barszczyku temat w 2.0T
    Ja już kupiłem trochę dłubniętą : )
  10. Barszczyku odpowiedział(a) na Barszczyku temat w 2.0T
    Dzięki taki mam plan właśnie ale to zrobię pare k km najpierw
  11. Barszczyku odpowiedział(a) na Barszczyku temat w 2.0T
    Jaka firma co muszę kupić Oprócz samego blowoffa czy są w zestawie ze wszystkim na co zwrócić uwagę ? Hmhm najlepiej link jakiś . Ogólnie jakbyś dał radę szczegóły montażu
  12. Barszczyku odpowiedział(a) na Barszczyku temat w 2.0T
    Super !! Podklepalbys mi szczegóły ?
  13. Barszczyku odpowiedział(a) na Barszczyku temat w 2.0T
    Nie kumam podejścia , blowoff ma praktyczne zastosowanie z tego względu chce go zainstalować , odciąża ładnie podzespoły nadmiar wywala na zewnątrz wiec spoko opcja
  14. Barszczyku opublikował(a) temat w 2.0T
    A4 B7 2.0 tfsi quattro [BGB] 2005r Witam planuje założyć blowoff , szukałem na forum wątku ale nie mogłem znaleźć , jakieś porady jakiej firmy kupić co z tym związane jakieś uwagi na co zwrócić uwagę , z góry dzięki pozdrawiam
  15. Barszczyku odpowiedział(a) na Barszczyku temat w Audi A4 B6/B7
    Dzięki Za info
  16. Barszczyku opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    A4 b7 2.0 turbo quatrro [BGB] 2005r Witam zamierzam wymienić sprzęgło łożysko z dociskiem , dwumas w porządku , zastanawiam się skąd i jakiej firmy zamówić , czy przy wymianie warto zwrócić uwagę na cos jeszcze odrazu wymieniając sprzęgło . Pozdrawiam wszystkich z góry dzięki za info
  17. Barszczyku odpowiedział(a) na Barszczyku temat w 2.0T
    Po przeciągnięciu i dynamicznej jeździe klekot umilkł , może wtryski się przeczyściły albo czort wie teraz chodzi cichutko
  18. Barszczyku odpowiedział(a) na Barszczyku temat w 2.0T
    Dzięki wielkie za info
  19. Barszczyku odpowiedział(a) na Barszczyku temat w 2.0T
    Spoko miałem 5w30 spróbuje później 5w40 jeżeli będę dalej próbował to następnie 0w40 dzięki za info
  20. Barszczyku odpowiedział(a) na Barszczyku temat w 2.0T
    Dzięki za odpowiedz : ) Zroie na nim pare tys km i zmienię na 5w40 LM , zobaczę jaka różnica będzie Nie ma co ukrywać temat rzeka , jedyne co to próbować i patrzeć na skutki . Pozdrawiam
  21. Barszczyku odpowiedział(a) na Barszczyku temat w 2.0T
    Wiesz tam są zdania podzielone , a myślałem ze akurat indywidualnie po tym co opisałem będą jakieś konkluzje i wątki wiec nie wiem skąd to ofensywne podejście , nie spodziewałem się takiej rekacji szczerze mówiąc
  22. Barszczyku opublikował(a) temat w 2.0T
    Witam ostatnio wrzuciłem temat z klekotem silnika po wymienianie oleju filtrów paliwa oleju i powietrza , według książek serwisowych był lany 5w30 . W tle pojawia się metaliczny klekot jakby wtrysków , moje pytanie jaki rekomendujecie olej i czy może miało to wpływ na prace silnika
  23. Barszczyku odpowiedział(a) na Barszczyku temat w 2.0T
    Mobil 1 5w30
  24. Łańcuch i napinacz ok , możliwe ze muszę go przeciągnąć pare razy do 4-5.5k obrotów może wtryski się odmulom
  25. Barszczyku odpowiedział(a) na Barszczyku temat w 2.0T
    Dzięki : )

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.