Treść opublikowana przez Tomek722
-
Stukanie a4 b6
Ok dzięki jutro sprawdzę
-
Stukanie a4 b6
Nie tylko końcówki drążków
-
Stukanie a4 b6
Witam mam taki problem że gdy jadę po bruku lub po bardzo dziurawej drodze słychać stuki w okolicy przedniego prawego koła gdy otworze okno to słychać taki metaliczny dźwięk zawieszenie hamulce amortyzatory mają może nie całe pół roku może ktoś się spotkał z czymś takim ?
-
Wymiary wyświetlacza RNSE
Witam mógł by ktoś podać wymiary wyświetlacza radia RNSE a4 b6/B7
-
Turbina 1.9 TDI
Witam przymierzam się do wymiany na nową turbosprężarkę (nie interesuje mnie regeneracja ) mam takie pytanie kupować nową garretta czy nową nissens?
-
Światła postojowe
Witam mam taki problem ze jak włączę światła i przejadę parę metrów to Gasną żarówki i wyświetla mi się błąd spalonych żarówek postojowych przedniej i tylnej ale tylko z prawej strony
- Tylny zderzak
-
Tylny zderzak
Witam mam pytanie czy da się rozdzielić ten zderzak chodzi mi o to czy dolną część można rozdzielić z górną są jakoś skręcone czy sklejone ?
-
Parktronik a4 b6
Rzeczywiście PDC pokazuje że nie wbija wstecznego ale światła jak i kamera cofania dzialają
-
Parktronik a4 b6
MCE 8E0 907 279 F Moduł 8E0 919 283 A
-
Parktronik a4 b6
Sam dokładałem cały system a światła wstecznego działaj
-
Parktronik a4 b6
Witam mam pytanie jak prawidłowo powinien działać parktronik w a4 b6 Ponieważ u mnie gdy wrzucam wsteczny to czujniki nie działają dopiero jak wcisnę przycisk od parktronik to się system załącza czy nię powinno być tak że jak wrzucę wsteczny to system sam automatycznie powinien się załączyć ? Komputer nie pokazuje żadnego błędu
-
Wymiana ekranu fis
Witam mam pytanie czy ktoś może wymieniał u siebie w liczniku sam ekran fis z czerwonego na kolorowy ?
-
Zmiana licznika
A może wiesz jak to zrobić jeśli tak prosiłbym o jakieś informacje
-
Zmiana licznika
Witam chcę wymienić u siebie licznik z zwykłego na kolorowy posiadam piny z jednego i drugiego licznika wykonałem kodowanie wszystko tak jak było podane na grupie vin auta jest już przypisany bo licznik pokazuje vin mojego auta a nie ten co był wcześniej tylko że dalej miga kontrolka świec żarowych tam gdzie jest przebieg samochodu pisze SAFE i auto odpala i odrazu gaśnie niewiem czy to nie wina licznika bo stary licznik ma numery 8E0 920 900 MX a nowy kolorowy 8E0 920 930 R jeśli ktoś wie jak rozwiązać problem prosił bym o pomoc
-
[B6 AVF] Silnik brzydko odpala
Witam mój problem polega na tym że silnik raz od strzała odpali a raz trzeba chwilę pokręcić żeby odpalił tak samo jest na zimnym i na ciepłym silniku sprawdzałem vagiem żadnego błędy nie ma silnik chodzi równo tylko raz na jakiś czas bujnie buda, nie czuć straty mocy Proszę o pomoc
-
Czujnik kąta skrętu
ABS się załącza podczas końcowej fazy hamowania a nawet i czasami ja lekko naciśnie się pedał hamulca Nr błędu: 01826 - czujnik kąta skrętu kierownicy napięcie na zacisku +30 -brak objawu - stały Tak mi wyskoczyło na komputerze. kodowania modułu ABS narazie nie mam bo nie mam dostępu do komputera
-
Czujnik kąta skrętu
Problem polega na tym że podczas hamowania zawsze włącza się ABS vag nie pokazuje żadnego błędu oprócz tego że czujnik kąta skrętu jest uszkodzony sprawdzałem też vagiem prędkości kół wszystkie prędkości mają taką samą wartość więc czujniki ABS raczej odpadają
-
Czujnik kąta skrętu
Witam mam pytanie czy czujnik kąta skrętu ma coś wspólnego z ABS ?
-
Problem ABS
Zapomniałem dopisać że przed wymianą czujnika cały czas załączał się ABS a po wymianie czujnika podczas hamowania jak wcisnę pedał to dopieor po jakimś czasie się włącza
-
Problem ABS
Witam mój problem polega na tym że zostało wymienione prawe przednie łożysko przed wymianą z hamulcami było wszystko dobrze po wymianie łożyska przy hamowaniu cały czas załącza się ABS wymieniłem czujnik ABS na nowy i dalej jest to samo na komputerze nie pokazuje żadnego błędu Proszę o pomoc
-
Rnse lektor
Witam posiadam u siebie w samochodzie rnse i mam dwa pytania: Pierwsze to czy można zmienić głos lektora nawigacji na polski ogólnie całe navi jest spolszczone tylko właśnie ten głos lektora jest po angielsku Drugie pytanie to czy można zrobić tak żeby na fisie pokazywało informacje z nawigacji czyli naprzykład gdzie skręcić
-
Rnse nie czyta płyty
Witam problem mój polega na tym że moje rnse nie czyta płyt z mapami gdy włożę oryginalną płytę z mapami to pisze że płyta źle włożona a gdy włożę płytę z piosenkami to wszystko dobrze gra wiecie może co to za problem ?
-
RNS E się nie wyłącza
Witam zmieniłem w swoim aucie radio z concert na rnse. I mam taki problem ze radio się nie wyłącza, jak przytrzymam przycisk którym radio się wyłącza to gaśnie tylko ekran i przestaje grać muzyka lecz dalej chodzi wentylator w radiu i świecie się podświetlenie kart sd i płyty . Wiecie może jaki jest problem ?
-
[B6 AVF] Parametry pompowtryskiwaczy ?
A co powiecie o pozostałych ?