Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

elpatryko

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez elpatryko

  1. elpatryko odpowiedział(a) na elpatryko temat w Audi A4 B8
    a cos innego jest pod ten wydech?
  2. elpatryko opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Witam wszystkich. Dzis zalozylem wydech z 3.0 do 2.0 tdi i tu pytanie potrzebuje jakis dyfuzor do tego zderzak jest zwykly. Myslalem nad takim czyms jak na zdj ale nigdzie za cholere nie moge znalesc . Pomoglby ktos zeby dobrac?
  3. 1.Leżajsk, Podkarpacie 2.Czytam siedze jedni pisza ze czip co prawda podniesie moc zas drudzy ze sa problemy. Czyli co trzeba podjechac do goscia co ma pojęcie podepnie czip potem do kompa i tak to wyglada? Ale nadal nic na temat turbiny co i jak.
  4. Ale cos dokladniej? Macie namiary na sprawdzonych ludzi? Bylbym wdzieczny ja to zbytnio w okolicy to nie mam takich rzeczy tzw wiocha. I co mam wpasc do goscia i normalnie powiedziec ze chce softa pod ta audiczke i bedzie wszystko wiedzial? A co do turbiny jest sens wymieniacc na mocniejsza?
  5. Witam. Jak w temacie. Od niedawna jestem posiadaczem audi a4 b8 rok 2008 2.0 tdi jestem slaby w mechanice nigdy sie tym nie interesowalem a co dopiero w tuningu wiec prosze o pomoc lub jakies wskazowki ? A mianowice chce podkrecic troche moc silnika posiadam 143km chcialbym dojsc do okolic 200km i tutaj rodzi sie pytanie co i jak od czego zaczac? Szukalem czytalem troche ale konkretow nie uzyskalem od czego zaczac? 1. Chip tuning odpada podzwonilem tu i tam bylem w paru miejscach nawet odwiedzilem serwis audi kazdy odradzil jak zalezy mi na silniku i mam zamiar dlugie lata nim jezdzi chodzilo glownie o oprogramowanie ze jak system ogyginalny wykryje jakies przerobki tam moze potem sie ciagle scinac itp bla bla 2.Box takze odpada slyszalem ze ludzie wola juz te chipy niz boxy 3.I tutaj wchodzi gre turbina , kumpel mowil zebym wsadzil druga turbine jest mozliwosc czegos takiego zwiekszy to moc silnika? Wypowiedzcie sie cos na ten temat chce zwiekszyc moc od czego zaczac , podawajcie jakies konkrety , z gory dzieki wielkie i pozdro ? *Pierwsze to należy się przywitać w odpowiednim dziale, a potem szukać pomocy. ->Nowicjusz Zapraszam również tu ->Regulamin.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.