Treść opublikowana przez daniel1704
-
a4 b6 1.8 t bex problem z zamkiem otwierania maski
Urwałem ostatnio rączkę otwierania klapy. Założyłem prowizoryczną linkę by sprawdzic co i jak. Przy otwieraniu znacznie pomaga gdy druga osoba przyciśnie lekko maskę podczas gdy druga ciągnie linkę. Stąd wniosek że coś się porobiło z mechanizmem zamka . Całość (zamek) poczęstowałem wd 40 i trochę poczyściłem bez wyciągania jednak efektu brak. Podejrzewam że to wina sprężyn metalowych blaszek które za mocno dociskają do maski. Macie może jakieś pomysły?
-
Dobra instalacja do A4 B6 1.8 T Bex 190 Km p/odkarpacie
oczywista sprawa. Silnik był już sprawdzany komputerem i wszystko jest ok . Mimo wszystko pojawie sie u pawła przed montażem.
-
Dobra instalacja do A4 B6 1.8 T Bex 190 Km p/odkarpacie
W Rzeszowie nie byłem bo z Panem Pawłem rozmawiałem telefonicznie. Nie opłaca mi się jechać 150 km w jedną strone by sie spytać o gaz. Pan paweł miał akurat na warsztacie 1.8 t wiec jest na bieżąco z tymi silnikami audi a na tym mi zalezy najbardziej. Jeden haczyk trzeba przyjechac wcześniej przebadać stan silnika u Pana Pawła bo nie podejmie sie założenia w niesprawnej jednostce. Dla mnie to tylko objaw profesjonalizmu.
-
Dobra instalacja do A4 B6 1.8 T Bex 190 Km p/odkarpacie
9 sierpień br.
-
Dobra instalacja do A4 B6 1.8 T Bex 190 Km p/odkarpacie
Jestem po rzeczowej rozmowie z Panem Pawłem. Niestety termin oczekiwania jest dość długi ale warto poczekać.
-
Jakie xenony zamienniki D1s do a4 b6 ?
Osramy po 150 zł sztuka to dobry wybór?
-
Jakie xenony zamienniki D1s do a4 b6 ?
Szukam tańszych odpowiedników żarówek xenonowych d1s 35W takich marek jak osram etc. Komplet osramów kosztuje 300 zł. Szukam marki , która będzie tańsza i powiedzmy w miarę sprawdzona. Pozdrawiam!
-
Dobra instalacja do A4 B6 1.8 T Bex 190 Km p/odkarpacie
Jakie ogólne wnioski bo w temacie lpg jestem kompletnym laikiem? Poleca Pan ten warsztat?
-
Dobra instalacja do A4 B6 1.8 T Bex 190 Km p/odkarpacie
Dziś Pan Paweł telefon miał wyłączony. Będę próbował w poniedziałek. Zwróciłem uwagę, że w wielu miejscach jego instalacje są chwalone za precyzyjne wykonanie i wzorowe dostrojenie. Myślę, że powierzę mu moja audiczkę .
-
Dobra instalacja do A4 B6 1.8 T Bex 190 Km p/odkarpacie
Wszedłem na forum lpg. pan Paweł z Walcergaz nie odbiera telefonów. Ma ktoś kontakt na tego Pana ?
-
Dobra instalacja do A4 B6 1.8 T Bex 190 Km p/odkarpacie
A blizej Sanoka?
-
Dobra instalacja do A4 B6 1.8 T Bex 190 Km p/odkarpacie
Szukam warsztatu na podkarpaciu , który zainstaluje mi dobrą instalację gazową do mojej bestii. Dobrą mam na myśli bez zbędnych oszczędności, ale i bez nadmiernej rozrzutności bo samochód swoje lata ma . Dane samochodu: A4 B6 1.8 T Sedan Quattro (wer. Bex) 190 km rocznik 2003. Przebieg ok 200 000 .