Treść opublikowana przez Marika18
-
[B6 AVF] EGR - Pęknięta gruszka siłownika klapy gaszącej
Tak o to mi chodzi
-
[B6 AVF] EGR - Pęknięta gruszka siłownika klapy gaszącej
Mam taką sprawę audi A4 b6 1.9 rdi 130 km ostatnio zaczęło mi dymic na czarno od 2000 ob. Zauważyłem że mu gruszek pęknięta od egr i wgl się nie otwierala A wiem że wcześniej miałem sprawną. I czy to może być wina tego że miałem pęknięty ten plasticzeki tak wygląda jakby egr był cały czas zatkany bo widziałem wcześniej jak gasilem auto to egr się zamykal. I powiedzcie mi taki może być powód tego???. Gruszek skleilem dobrym klejem
-
Schemat podłączenia zmieniarki
https://sklephadron.pl/zmieniarki-mp3/2987-emulator-zmieniarki-xcarlink-do-audi-12-pin-fakra.html
-
Nie pokazuje mi się na komputerze otwarcia drzwi od pasażera z przodu i drzwi z tylu.
Z takim bejdokiem to szkoda gadać
-
Nie pokazuje mi się na komputerze otwarcia drzwi od pasażera z przodu i drzwi z tylu.
A nie macie może linka gdzie na wierzchu bo ja szukam i całkiem co innego mi wyskakuje już nie mam sił
-
Nie pokazuje mi się na komputerze otwarcia drzwi od pasażera z przodu i drzwi z tylu.
Wysłałem zdj i nie wiem jak się to nazywa czy można dokupić czy trzeba nowy zamek kupić. Proszę o informację