Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Patryk110209

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Cześć, dzięki za pomysł z tymi 160/165 w przód, ale ten zestaw który opisałem już zamontowany w aucie (wystraszyłem się rezania boczków :/ ) i nie ma do czego się przyczepić jeśli chodzi o jakość dźwięku, lecz tak jak mówisz niskich tonów jest za mało, dlatego rozmyślam nad jakimś głośnikiem basowym do bagażnika. Miałem zamiar zrobić skrzynię, która wejdzie w lewą wnękę bagażnika, żeby nie stracić przestrzeni bagażowej, ale nie byłem zadowolony z tego co stworzyłem (może zrobię kolejną próbę na spokojnie, ale na tą chwilę jestem totalnie zniechęcony do dalszych działań). Co do jednostki sterującej może polecisz coś godnego uwagi w podobnym budżecie jak ten Alpine 300-400 zł? A wracając do skrzyni basowej, to znasz może jakiś model, który nie jest za duży, a jednak potrafi dołożyć niskich tonów Myślałem nad ALPINE SWT-12S4
  2. Witam, planuję zakup radia, które ma zagrać z głośnikami: - przód - Audio System m130EVO2 (https://audio-system...eria-m/m130evo2) - tylna półka - Audio System mxc165 (https://audio-system...m/mxc/mxc165evo) Planuję zakupić radio Alpine ute-200bt, czy ktoś może mi doradzić, czy nada się takie radyjko pod wymieniony zestaw? Z chęcią wysłucham innych propozycji odnośnie radioodtwarzaczy W radiu musi być: Bt i USB, oraz fajnie jakby miał 2 wyjścia pod wzmacniacz - może być CD i Aux, ale zależy mi najbardziej na BT i USB I drugie pytanie, czy te głośniki zagrają przyzwoicie podłączone, tylko pod radio, czy najlepiej szukać od razu wzmacniacza? Z góry dziękuję http://www.strefacaraudio.pl/public/style_emoticons/default/smile.png
  3. Patryk110209 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam, ostatnio zabrałem się do wymiany całej stacyjki z racji tego, że moja już była na wykończeniu (zacinała się strasznie i ciężko chodziła). Podczas wymiany napotkałem problem, bo stacyjka była z końca 97 roku i różniła się mocowaniem, dlatego też musiałem zmienić całą kolumnę (ale to nie był problem, bo wszystko pasuje p&p) i przy okazji zmieniłem swoją starą zmęczoną kierownicę na tą po 1 lifcie, przerobiłem wtyczkę żeby pasowała do taśmy (wszystkie kable sprawdzone) i od momentu zmiany kierownicy świeci mi się kontrolka Airbaga... Na komputerze wyskoczył błąd "Nie można się połączyć z poduszką" (coś w ten deseń)... gdy podłączyłem starą poduszkę błąd nie zniknął. Może ktoś podpowie w czym może być problem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.