Treść opublikowana przez Dawide3k
-
AUDI A4 B7 - Elektryczne szyb. na krótko tył
A nie mozna jakoś innaczej rozwiązać bez komunikacji chodzi o to że mam moduł komfortu który nie obsługuje tylnich szyb.
-
AUDI A4 B7 - Elektryczne szyb. na krótko tył
Nie mam wszystkich wiązek.
-
AUDI A4 B7 - Elektryczne szyb. na krótko tył
A nie ma jakiś chińskich zamienników co potrzebują tylko zasilanie.
-
AUDI A4 B7 - Elektryczne szyb. na krótko tył
Bo na innych forach internetowych wyczytałem że się nie da na krótko.
-
AUDI A4 B7 - Elektryczne szyb. na krótko tył
W jaki sposób?
-
AUDI A4 B7 - Elektryczne szyb. na krótko tył
Tak ale ja chce zrobić to bez modułu tylko na krotko. Ze tylko zasilanie podłączam.
-
AUDI A4 B7 - Elektryczne szyb. na krótko tył
Witam otóż mam problem. Otóż z tyłu posiadałem szyby korbotronic i postanowiłem zamówić komplet (boczek , silniczki , włączniki) do swojej audi a4 b7 . Wszystko fajnie podłączam na krótko a silniczki nie działają nie wiem czy te dwie strony muszą się komunikować czy co ale pociągłem dodatkowe zasilanie po zapłonie po przez bezpiecznik 30A i podłączyłem pod pin 6 i 2 a masa pod pin nr.1 i dalej to samo nic nie działa? Pomożecie może ja coś źle podłączam , dla ułatwienia dorzucam wam panowie schemat. Może wy coś wykombinujecie. Z góry bardzo dziękuję.
-
Audi A4 B7 - Instalacja prawych drzwi
-
Audi A4 B7 - Instalacja prawych drzwi
Witam mam problem otóż wymieniłem drzwi w aucie ale z elektrycznymi szybami. Natomiast z auta wychodzi instalacja bez szyb. Nie mam pojęcia jak połączyć kable aby działał sam zamek. Do głośników już doszedłem teraz kwestia zamka. #1 INSTALACJA KTÓRA WYCHODZI Z SAMOCHODU. #2 INSTALACJA KTÓRA WYCHODZI Z DRWI. Z góry dziękuję za pomoc!
-
[A4 B7] Nie działają tylnie prawe drzwi.
Pomoże ktoś?
-
[A4 B7] Nie działają tylnie prawe drzwi.
-
[A4 B7] Nie działają tylnie prawe drzwi.
@Refresh
-
[A4 B7] Nie działają tylnie prawe drzwi.
@Refresh...
-
A4 B7 czy to są objawy uszkodzonych świec?
Temat do zamknięcia!
-
Rozkodowanie radia Blaupunkt Audi Navigation A4
Temat do zamknięcia! Kupiłem kod na allegro
-
[A4 B7] Nie działają tylnie prawe drzwi.
Witam, klubowicze! Otóż od niedawna mam problem z moją audiola chodzi głównie o tylnie drzwi (prawe) wogole muszę zamykać mechanicznie za pomocą kluczyka,ponieważ nie działają z pilota :c. Problem również polega z szybami nie działają (prawe i lewe) , nawet podświetlenie się nie świeci w przyciskach. Nie działają podgrzewane fotele. Błędy mam następujące. Pomożecie bo ja nie wiem o co chodzi już z tym. Pozdrawiam!
-
Rozkodowanie radia Blaupunkt Audi Navigation A4
Numer seryjny radia : AUZ1Z1F6426127
-
Rozkodowanie radia Blaupunkt Audi Navigation A4
Witam , potrzebuje pomocy w rozkodowaniu radia. U mnie w okolicy nikt się tym nie zajmuje więc proszę was o pomoc! W załączniku przesyłam zdjęcia radia! Z góry wielkie dzięki
-
Jak zakodować FIS? VAG-K+CAN Commander 1.4
To poleć jakiś dobry kabel vcds od 2005r
-
Jak zakodować FIS? VAG-K+CAN Commander 1.4
Ale VCDS nie chce sie polaczyc z tym kablem
-
Jak zakodować FIS? VAG-K+CAN Commander 1.4
Witam , odnośnie tematu : Nie działał mi fis [AUDI A4 B7] postanowiłem zainwestować w kabel taki jak VAG-K+CAN ponieważ zwykły VAG łączył się do 2004 roku , teraz kwestia jak ty zakodować ten licznik ? Używam programu VAG-K+CAN Commander 1.4 pomożecie, czy w ogóle można tym zakodować FIS?
-
nie działa FIS
Witam ponownie wróciłem zakupiłem kabelek taki jak VAG-K+CAN ponieważ zwykły VAG łączył się do 2004 roku , teraz kwestia jak ty zakodować ten licznik ? Używam programu VAG-K+CAN Commander 1.4 pomożecie?
-
A4 B7 czy to są objawy uszkodzonych świec?
Witam tuż po kupnie auta odrazu podłączyłem go pod kompa sprawdzić czy nadzwyczajnie nie ma auto jakiś poważnych błędów. I ukazało mi się takie oto coś... Jak myślicie czy to są objawy uszkodzonych świec? Czy poprostu obwód jakiś przerwany? Jeżeli to w czymś pomoże skasuje błąd włączę i wyłącze zapłon i dalej to samo
-
nie działa FIS
Jeśli chodzi o błędy to sprawdzam sobie Delphi ds150 też sobie fantastycznie radzi. Z tym ze jak pisałem wcześniej nie ma on takich funkcji jak VAG.
-
nie działa FIS
No dobra w takim razie szukam speca jakiegoś