Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Siwy1807

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. U mnie coś puka w lewym kole najbardziej na drodze z kostki...ale podczas jazdy gdy delikatnie wcisne hamulec przestaje. Odrazu pomyślałem że coś jest nie tak z zabezpieczeniem/sprężyna zacisku hamulcowego i lataja klocki ale wszystko niby wygląda ok. Co może być przyczyną?
  2. Tez mam pewien problem... Za 170 zl zrobilem 300km oczywiście przy normalnej jeździe ...na fisie pokazuję 7.1 spalanie a na wolnych obrotach 5 ..8 a nawet 13l A4 b6 1.9 tdi avf
  3. Upolować i podmienić będzie ciężko..istnieje tylko zakup tylko pytanie czy będzie to dobry zakup☺ Bo bez podmiany będzie ciężko stwierdzić za na 100% siedzi moduł?
  4. Siwy1807 odpowiedział(a) na Voucher temat w Audi A4 B6/B7
    Witam Panowie Spaliła mi sie przetwornica na 12 pin Kupiłem inna tylko różniła się 4 cyferkami i po podłączeniu zjarala mi instalacje Pytanie czy musi mieć wszystkie numery co stara? Czy ktoś pocisnal mi jakiś szit...
  5. Moduł komfortu wywalił by na kompie zapewne. U mnie nie zamyka z centralnego drzwi kierowcy i pasażera, nie podswietla swiatelek w boczkach w tych drzwiach. A z tylu nie działa tylko podświetlenie nóg. Fis pokazuję dobrze które drzwi otwarte
  6. Pomoże ktoś???
  7. Sprawdzę i jutro dam znać
  8. Wszystkie były wymienione i lutowane do pinow . Z dziwnych rzeczy to sporo smaru było w kostce ale to oczyscilem..aaa i lekkie zwarcie się zrobiło na wiazce przy wyciaganiu bo zapomnialem akumulatora odpiac...
  9. Siwy1807 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
  10. Witam wszystkich jestem tu nowy..dodam że nigdy nie dodawalem żadnych postów itd..zawsze korzystalem z juz rozwiazanych problemow na forum dotyczacych auta.Ale mojego nie moge rozwiązać Problem jest następujący Standardowo przestaly działać szyby i oświetlenie więc zajrzałem do wiązki w drzwiach kierowcy i okazała sie uszkodzona praktycznie każdy przewód. Zostały pociagniete nowe przewody wyszystko polutowane i zostalo to złożone.Ale dalej jest problem Nie zamyka z centralnego drzwi kierowcy i pasazera nie świecą się lampki w boczkach natomiast pod nogami świeca I nie świecą sie lampki pod nogami z tylu po obu stronach Na fisie pokazuje otwarcie każdych drzwi dobrze Zaznaczam ze sprawdzilem mikrostyk w drzwiach kierowcy ale jest sprawny(gdyby byl nie sprawny fis by nie pokazywal ze otwarte drzwi... jezeli się mylę proszę o poprawe) Proszę o pomoc !

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.