Czesć
Czy po przesunieciu przycisku pdc na prawo wejdzie miedzy esp a pdc "szufladka na drobne"?
Autko kupilem wczoraj w niemczech, ale jeszcze nie widzialem go na moje oczy, dostalem tylko zdjecia i odrazu przyszlo mi do glowy pytanie czy owa szufladka wejdzie tam.
Zdjecie niestety slabej jakosci.
Btw tak przyciski sa do regeneracji jak najszybciej
Cześć. Wczoraj po przez moją rodzinę w Niemczech dokonałem zakupu Audi a4b6 1.9 tdi 131 km avant
Czy możecie mi po nr VIN stwierdzi jaki kod silnika to jest?
Wiem że na naklejcie kod jest podany ale na chwilę obecną mam tylko vin.
Vin: WAUZZZ8E23A326606
Pozdrawiam
Witam
Jak widać jestem świeżym użytkownikiem tego forum.
Mam na imię Rafał mam 21 lat, obecnie jezdzę Citroenem xsara 1 2.0 90km Diesel. Jest to mój pierwszy samochód ktory nauczyl mnie bardzo dużo.
*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.