Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Aszek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Aszek

  1. Aszek odpowiedział(a) na Aszek temat w Audi A4 B6/B7
    Wlasnie tak podejrzewałem. Dziekuje za odp. Pozdrawiam
  2. Aszek opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Czesć Czy po przesunieciu przycisku pdc na prawo wejdzie miedzy esp a pdc "szufladka na drobne"? Autko kupilem wczoraj w niemczech, ale jeszcze nie widzialem go na moje oczy, dostalem tylko zdjecia i odrazu przyszlo mi do glowy pytanie czy owa szufladka wejdzie tam. Zdjecie niestety slabej jakosci. Btw tak przyciski sa do regeneracji jak najszybciej
  3. Aszek odpowiedział(a) na Aszek temat w 1.9TDI
    Dziekuje bardzo za przydatne info Pozdrawiam
  4. Aszek odpowiedział(a) na Aszek temat w 1.9TDI
    Zaraz mi sprawdza ponownie, a jaki bład jest?
  5. Aszek opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Cześć. Wczoraj po przez moją rodzinę w Niemczech dokonałem zakupu Audi a4b6 1.9 tdi 131 km avant Czy możecie mi po nr VIN stwierdzi jaki kod silnika to jest? Wiem że na naklejcie kod jest podany ale na chwilę obecną mam tylko vin. Vin: WAUZZZ8E23A326606 Pozdrawiam
  6. Czytałem dużo ludzi polegało, ale są to wpisy sprzed lat i nie wiem jak teraz jest. Ma ktoś jakieś info?
  7. Cześć Czy ktos poleca jakis zaklad lpg w trojmiescie i przedewszystkim sprawdzony? Pozdrawiam
  8. Witam Jak widać jestem świeżym użytkownikiem tego forum. Mam na imię Rafał mam 21 lat, obecnie jezdzę Citroenem xsara 1 2.0 90km Diesel. Jest to mój pierwszy samochód ktory nauczyl mnie bardzo dużo. *Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać." Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.