-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Tak ,chciałem się upewnić
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Okej dzięki. Kompletuję jeszcze hamulce tył i chce taki zestaw : zaciski S4 b7 , jarzma RS6 C5 ( sfrezowane o 3mm ) ,tarcza S4 b8 330mm i pytanie czy tarcze trzeba koniecznie toczyć na 324mm czy wejdzie 330 tylko będzie większy rant ? I przewód hamulcowy będzie pasował ten co jest ? Zaciski, osłony tarcz mam już z s4 .
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Zamienniki osłon tarcz np. z febi pasują bez problemu czy muszą być Ori ?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Może wiesz jeszcze jakie tarcze kotwiczne przy zaciskach 8r brembo 345mm ? Z modelu S4 będą pasować ?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Okej, dzięki
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Przewody tylne od Q5 będą pasować do zacisków 8r brembo z każdej wersji silnikowej ?
-
Daniell14 obserwuje zawartość szakal_romel
-
Problem z Mechanizmem Wycieraczek A4 B5
Witam .Wczoraj wymieniałem cały mechanizm wycieraczek ,ponieważ ten stary już się zużył doszczędnie . Problem w tym że jak założyłem nowy mehanizm (dobrze ustawiony według mnie) to po włączeniu ostateczne położenie jednego cyklu kończy się w innym mijescu i wycieraczki nie robią pełnego ruchu tylko idą w podszybie głęboko . Jak to ustawić prawidłowo żeby jeden cykl kończył sie w poprawnym miejscu i wycieraczki działały prawidłowo ? Na dole jest filmik jak to teraz działa i zdjęcie w straym mechanizmie jak poprawnie powinno to być ustawine w fazie początkowej . Proszę o pomoc Snapchat-1275424953.mp4