-
Przegub zewnętrzny
Witam, Będę wymieniał przeguby zewnętrzne a z tego co widzę są rodzaje i różnią się ilością zębów. Moje pytanie jak mogę sprawdzić jakie będą pasowały do mojego auta? Audi A4b6 avb 2001r.
-
[B6 AVB] Dziwne zachowanie silnika
Witam, Wczoraj miałem myty silnik od dołu od tego momentu silnik nie ma mocy, przy dodawaniu gazu na biegu reaguje bardzo słabo na obroty i słychać takie dziwny dzwięk jakby samochód nie chodził na wszystkich cylindrach, na luzie silnik chodzi dobrze. Co może być przyczyną?Nie ma żadnych błędów
-
Zawieszenie przód a4b6
Witam, Od pewnego czasu przymierzam się wymienić wahaczę przód w mojej a4b6 1.9tdi, zastanawiam się czy kupić taki zestaw z allegro WAHACZE Czy ktoś kupował i poleca?Jeśli te są czy mógłby ktoś doradzić jakie najlepiej kupić. z góry dziękuje
-
[B6 TDI PD] Numer OE pokrywy zaworów
Witam, Mam problem z cieknącym olejem z pokrywy posiadam 038103469T i mam pytanie jakie inne pokrywy będą pasować do mojej audi 1.9 AVB Szukam jakiejś używanej a tej 038103469T nie mogę znaleźć a jest pełno innych pokryw. Z góry dziękuje
-
Kierunkowskaz
Witam, Gdy mam włączony kierunkowskaz i nacisnę pedał hamulca zaczyna migać jakby była gdzieś spalona zarówka. Czy ktoś wie gdzie szukać problemu?Żarówki mam wszystkie sprawne.
-
[B6 AVB] Uszczelka pokrywy zaworów
Sorrki, jest literka T, słabo widoczna niestety. Teraz miałem wklejoną Erlinga i troche silikonu ale cieknie strasznie. Spróbuje założyć oryginalna może jest lepsza od zamiennika.
-
[B6 AVB] Uszczelka pokrywy zaworów
Jeszcze jej nie założyłem zastanawiam sie czy jej nie zwrócic bo kosztowała 130zł a erlinga 30zł a są identyczne. Mechanik powiedział, że nie będzie pasować więc nie wiem czy ryzykować i zakładać.
-
[B6 AVB] Uszczelka pokrywy zaworów
Witam, Mam problem cieknie mi z pokrywy zaworów, wymieniałem uszczelkę na 266.060 nadal cieknie, kupiłem oryginalna uszczelkę 038103483D jest identyczna jak 266.060. Auto:Audi a4b6 1.9 tdi avb z 2001r Mechanik powiedział, że wchodzi w grę tylko kupno nowej pokrywy w której jest uszczelka Na pokrywie zaworów mam numer: 038 103 469 Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem i jakoś go inaczej rozwiązał? Z góry dziękuje
-
[B6 AVF] Słabe przyspieszenie
Sprawdź przepływke
-
Lewy błotnik
Witam, czy ktoś kupował z tej strony błotnik? Błotnik Zastanawiam się czy kupić i go polakierować pod kolor z góry dziękuje
-
[B6 AVB] Dziwna praca silnika
Problem rozwiązany, uszkodzony czujnik położenia wału korbowego, na vagu nic nie pokazywało dziwne zjawisko temat zamykam.
-
[B6 AVB] Dziwna praca silnika
Własnie nie ma żadnych błędów, a zaczeło sie to robić po wymianie dwumasy dlatego może to czujnik. Dzieje sie to jak silnik rozgrzeje do 70stopni a potem zgaszę i przy 50stopniach odpalam pare razy sie zatnie i gaśnie. Normalnie można samochód odpalić od strzała, pompa paliwa była sprawdzana pompowtryskiwacze też. Dziwne, że to zaczeło się dziać po wymianie dwumasy
-
[B6 AVB] Dziwna praca silnika
Czy tego przyczyną może być zepsuty czujnik wału korbowego? Czy jest możliwość sprawdzenia tego vagiem?
-
[B6 AVB] Dziwna praca silnika
Witam, Posiadam Audi z silnikiem 1.9 tdi AVB 101km i silnik dziwnie pracuje co jakiś czas jakby się dusił, przerywa i dziwnie brzmi. Dodam, że jest swiezo po wymianie dwumasy. Co może być przyczyną takiej pracy silnika? Z góry dziękuje
-
[B6 AVB] Swap czy remont ?
Samochód nie ma mocy w ogole, lekkie szarpnięcia jakby się sprzęgło ślizgało i trzęsie buda strasznie.Tez mam do wymiany rozrząd z wałkiem bo jest przetarty wiec wydatków troche jest?przy okazji mam wyciek z pod pokrywy zaworów ale nigdzie nie moge dostać uszczelki ktoś wie gdzie dostać ja do AVB?
nazir123
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta