Denny

Reputacja

1. Denny

Demontaż schowka

Witam wszystkich klubowiczów mam być może głupie pytanie. Potrzebuje wykręcić schowek. W "Sam naprawiam Audi A4" wyczytałem, że podczas wykrecania należy odłączyć akumulator. Z tego co widzę to przy większości operacji w tej książce zalecane jest odpięcie akumulatora. Czy faktycznie lepiej to zrobić czy bez obaw mogę demontować?
  2. Witam, z racji tego, że miałem robione zawieszenie jeździłem dziś ustawić zbieżność. Dostałem taki wydruk. Zastanawia mnie fakt, że w jednej rubryce jest na czerwono. Jak to interpretować? Czy ustawione jest prawidłowo?
  3. Witam. Mam pytanie jak jest mocowany ten plastik nad szufladkami? I jak jest tez montowana ta chromowana listwa bo u mnie odstaje. Pozdrawiam
  4. Denny

Uszczelki karoserii

A co sadzisz o dorobieniu takiej uszczelki nowej? Sa firmy produkujace takie rzeczy na zamowienie
  5. Denny

Uszczelki karoserii

A beda pasowac z b7 do b6?
  6. Denny

Uszczelki karoserii

Witam. W moim Audi A4 B6 uszczelki karoserii sa juz troche wygniecione i przy wyzszych predkosciach slychac szum powietrza w srodku. Ogladalem kiedys w "101 napraw" jak Grzesiek Duda aby uszczelka lepiej przylegala wsuwal do uszczelki taka okragla pianke aby poprawic jej sprezystosc. Czy ktos z klubowiczow probowal tego w swoim aucie? Jakiej srednicy pianke kupowac? A jesli chodzi o uszczelki to sa one tylko wsuwane czy jakos mocowane? Z tego co widze to chyba trzeba bedzie zdejmowac tapicerke slupkow???
  7. Denny

Czujniki cofania

Super ? dziekuje
  8. Denny

Czujniki cofania

Witam. Ostatnio padł mi jeden z 4 czujników cofania. Znalazłem do kupienia wiązkę z 4 czujnikami w okazyjnej cenie. Pohodzą one z auta w kolorze srebrnym i stąd moje pytanie. Czy można je przemalować jeszcze raz pod kolor mojego auta? Pozdrawiam
  9. Denny

Srubki osłony silnika

Witam. W mojej b6 1.8T nie było górnej osłny na silnik. Dokupiłem ją jednak nie mam śrubek do jej mocowania i jak narazie tylko leży na silniku. Czy ktoś mógłby zrobić zdjęcie tych śrubek i mi podesłać?
  10. Denny

Problem z tylną lampą

Ok wielke dzieki bede kombinowal
  11. Denny

Problem z tylną lampą

a mógłbyś mi podać szerokość oraz długość?
  12. Denny

Problem z tylną lampą

Czy to taka blaszka?: Blaszka M6 AUDI SEAT SKODA VW BMW FORD MB VOLVO 6116836005 - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz na Allegro.pl za 1,37 zł - Blaszka M6 AUDI SEAT SKODA VW BMW FORD MB VOLVO (6116836005). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!
  13. Denny

Problem z tylną lampą

A czy tą blaszkę da się gdzieś dokupić?
  14. Witam wszystkich. Właśnie zauważyłem, że śruba mocująca tylną lampę w ogóle nie trzyma. Próbowałem ją wkręcić jednak nie dałem rady. Śruba wchodzi aż do końca luźno bez żadnego oporu, w ogóle nie łapie. Dlaczego tak się dzieje? W co ta śruba powinna się wkręcić?