Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zentiro2000

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Czy jesteś w stanie podzielić sie informacją gdzie co zmienić albo czy była by możliwość żebym wysłał ci mape a ty mi to zmienił oczywiście nic za darmo?
  2. Tak jak w temacie mam problem z niską temperaturą spalin podczas wypalania DPF-a ledwo osiąga 500/530 stopni podczas jazdy żeby wypalić muszę go przepędzić na wysokich obrotach na sekwencji bo auto jest w automacie.
  3. Ja jak regenerowałem swój to wybrałem płukanie i według mnie dobrze to zrobili
  4. Z tego co sie orientuje 62g to sporo jak na dpf najlepiej by było go wyciągnąć i wymienić albo chociaż wyczyścić
  5. Witam mam problem z DPF filtr był już wyciągany i czyszczony mechanicznie i pomogło to na 4000km ale po tym przebiegu włączyła się znowu kontrolka i po wypaleniu przejechałem 700km i znowu to samo a następnie 400 ale po tym wypaleniu dpf załącza się co 100-150km Może ktoś ma pomysł co by mogło być? Dodam jeszcze że moja jazda to głównie trasa bo dziennie robie 40-60km rano 20-30 i popołudniu to samo. Czy problemem może być urwana szpilka w kolektorze wydechowym? Proszę o pomoc
  6. Tak ja w temacie mam problem z Coding ii i z Security Access i cokolwiek próbując wpisać żeby np włączyć wypalanie dpf jest odrzucane i wyskakuje error 22 szukałem rozwiązania ale nic nie zadziałało może ktoś ma jakikolwiek pomysł co z tym zrobić?
  7. Niestety próby wypalenia na trasie nie dały skutku był już za bardzo zawalony i trzeba było go wyczyścić mechanicznie i już śmiga zrobione zostało na nim jakieś 1400km i jest narazie dobrze
  8. Zaczął bym od sprawdzenia przepływomierza, możliwa też jest pompa paliwa (za niskie ciśnienie paliwa), regulator ciśnienia paliwa, dziura/nieszczelność w dolocie lub uszkodzenie któregoś wtryskiwacza
  9. Okazało się że faktycznie Termostat który był już wymieniony jest uszkodzony i teraz po wymianie wszystko ładnie śmiga i dogrzewa się bez problemu dziękuję za Pomoc Pozostało jeszcze ogarnąć DPF i można jezdzić
  10. Dziękuję za informacje Jutro postaram się kupić taki termostat o ile będzie to u mnie możliwe i wymienie zobaczymy czy coś to da
  11. Witam mam problem w moim Audi a4 b7 mianowicie od kiedy kupiłem auto ma 2 problemy pierwszy z temperaturą na postoju potrafi osiągnąć 90 stopni a gdy tylko gdzieś nią pojadę odrazu temperatura spada między 60/70 wimieniony został termostat i czujnik a drugi problem polega na częstym zapychaniu się DPF i przechodzeniu auta w tryb awaryjny czy to może być powiązane i czy da sie to jakoś łatwo naprawić? Z góry dziękuję za podpowiedzi :D

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.