Treść opublikowana przez Damianneekkk
-
Kostki przekaźników do Audi A4 B6 1.8T BFB
Witam mam problem mianowicie przegniły mi kostki w podszybiu przy komputerze te kostki w które wchodzą przekaźniki przez to samochód najpierw nie zapalał myślałem że to same przekaźniki więc wymieniłem ale problem pojawił się znowu przez to samochód nie zapala a jak zapali to chodzi na 2 gary jak porusza się kablami za tymi kostkami problem na chwilę ustaje. Chciałbym kupić te kostki jak ja to nazywam na przekaźniki ale nigdzie nie mogę ich znaleźć a na moich przegniły numery i nie wiem czy będą dobre nie mogę tego nigdzie znaleźć a te nie nadają się już do niczego pacjent a4 b6 1.8t bfb proszę pomocy panowie
-
Część do schowka
Uwielbiam takich ludzi jak Ty , uwierz nie tylko Ty wiesz jak działa allegro kocie haha. Jak bym tam znalazł to bym nie pisał tutaj, nigdzie tego nie mA, A raz miałem taką sytuację to kolega podeslal mi jakąś dziwną stronę i tam była ta część której nigdzie nie było. Więc jak tylko mądrzyć się potrafić A pomoc nie to prosiłbym Cię o nie udzielanie się:)
-
Część do schowka
UpUp
-
Część do schowka
Witam czy może ktoś orientuje się gdzie kupię taka część jak załączam na zdjęciu do schowka bo szukałem dzisiaj to na stronie vag piszą że nie produkują już tej części na allegro też nie ma pomocy przez to że mi się kłamała schowek nie chce się domykac, dopiero jak się trzaśnie to się zamyka :/
-
Pilna pomoc felgi chyba od q3 do b6
Dzięki byku
-
Pilna pomoc felgi chyba od q3 do b6
Super A oponki jakie wymiary najlepsze na taką felge ? Dziękuję za odpowiedź zielony jestem w tej kwestii
-
Pilna pomoc felgi chyba od q3 do b6
Witam pilnie potrzebuje pomocy czy te felgi od chyba q3 tak mówi znajomy znajomego haha będą pasować do a4 b6 avant 2002 Z góry dziękuję za pomoc dobrzy ludzie
-
Potrzebny spis żarówek wnętrza Avant
Witam szukałem na forum i w wujku Google ale nigdzie nie ma jasnej rozpiski żarówek jakie są potrzebne do środka w A4 b6 avant . Wiec tak jak wyżej poszukuje takiej rozpiski chodzi mi o wszystkie żarówki w podsufitce jakie są w bagażniku i w rejstracji, ponieważ chciałbym zmienić je na ledy . Wiem widziałem zestawy ale te zestawy maja więcej żarówek niż ja potrzebuje i niektórzy walą sobie ceny z kosmosu . Z góry dziękuje i Pozdrawiam wszystkich ?
-
Pomocy Mocowanie Ramki zmiany biegów B6
Mistrzu bo teraz zauważyłem jak już zamówiłem ze to do passata b5 co mi wysłałeś , one pasują tez do naszych b6 tak ? Bo zamówiłem na szybkiego nie patrzyłem
-
Pomocy Mocowanie Ramki zmiany biegów B6
Jesteś wielki zamawiam ????
-
Pomocy Mocowanie Ramki zmiany biegów B6
Mistrzu a jakiegoś linka byś podesłał był byś wielki ?
-
Pomocy Mocowanie Ramki zmiany biegów B6
Witam potrzebuje pomocy. Zostały zagubione spinki mocowania RAMKI SKRZYNI BIEGÓW a4 b6 i nigdzie nie mogę tego znaleźć żeby dokupić . Proszę dajcie jakiś namiar link chyba ze ktoś ma do sprzedania to chętnie odkupię zamieszczam zdjęcie o co dokładnie mi chodzi
-
Problem B7 2.0 tdu BlB
Podbijam
-
Problem B7 2.0 tdu BlB
Witam , pisze w imieniu kolegi posiadającego a4 b7 2.0 tdi blb avant, otóż koledze spadła linka od strony zamka maski i na żaden sposób nie może jej otworzyć próbował już poradnika z forum ale tez się nie udało ponieważ u niego nic nie widać może ktoś już przerabiał awaryjne otwieranie maski przy tym silniku w b7 i podzieliłby się jakimiś wskazówkami z góry dziękuje i pozdrawiam
-
A4 b6 1.8 T BFB 163km
No to jak bys migl to bym Ci wdzięczny bardzo był bo akurat w tym to jestem zielony. Moze po zdjeciu znajde
-
A4 b6 1.8 T BFB 163km
I jak kolego dostales sie do tego wezyka moze jakies zdjecie wskazowka ? Bo u mnie nie moge znalezc takiego wezyka Pozsrawiam
-
A4 b6 1.8 T BFB 163km
jest tylko taka opcja?
-
A4 b6 1.8 T BFB 163km
nie mam lpg
-
A4 b6 1.8 T BFB 163km
Witam z góry zaznacze, że jestem nowy na tym forum i przepraszam jeśli umieściłem posta w złym dziale. Więc sprawa polega na tym że kupiłem zegar do wskazywania ciśnienia turbo i mój problem polega na tym, że nie moge znaleźć żadnego wężyka podciśnienia w który mógłbym się wpiąć trójnikiem oglądałem rózne filmiki ale to z innym kodem silnika niż moj i oni wpinali sie pod kolektorem ale u mnie nie moge znaleźć tego wężyka ani żadnego innego mój silnik 1.8 Turbo 163 km kod silnika BFB bardzo prosze o pomoc ponieważ bardzo chciałbym to założyć https://allegro.pl/oferta/addco-cisnienie-doladowania-boost-52mm-7-kolorow-7732035885 -----------> oto zegar jaki kupiłem
-
Problem z temperaturą
ostatnio tylko taka dluzsza trase mialem tak to to tylko do pracy ok 8 km w jedna strone
-
Problem z temperaturą
Ale jeżdżąc tak mogę uszkodzic głowice?
-
Problem z temperaturą
Mi właśnie na zegarze w aucie pokazuje tak na oko 95 stopni wskazowka nie jest na 90 stopniach tylko powyżej. Boje sie Zeby nic nie uszkodzić a pod kompa bede mogl go podpiac dopiero po weekendzie
-
Problem z temperaturą
Witam mam problem z moim audi a4 b6 1.8 T BFB 2002 rok wersja Avant. Moj problem polega na tym że kiedy samochod juz sie zagrzeje nie wazne czy jade czy nie to temperatura przekracza 90 stopni jakoś nie duzo bo mysle ze okolo 5 stopni wiecej pokazuje tak na oko. Wczoraj rozmawialem z mechanikiem bo myslalem ze to termostat i powiedzial ze to cos o wiele gorszego i ze jak bede jezdzil to glowica bedzie do zrobienia. W czym szukac problemu ? Jaki moze byc problem?