-
Oświetlenie wnętrza
Witam, czy posiada ktoś z was te o to żarówki led ? https://allegro.pl/oferta/audi-a4-b7-sedan-zarowki-oswietlenie-wnetrza-led-8223156417 są warte zakupu ? Czy polecilibyście jakieś inne ?
-
która kamera cofania ??
Witam, czy ktoś z was posiada kamerę cofania zamontowaną w miejscu lampki oświetlającej tablicę rejestracyjną ? Na internecie znalazłem takie kamery: https://sklephadron.pl/do-audi/1017-kamera-cofania-do-audi-maxicam-ca9865-ntsc.html https://sklephadron.pl/do-audi/1015-kamera-cofania-do-audi-maxicam-ca9536-pal.html https://centrumaudio.pl/kamery/8767-kamera-cofania-ca9536-cmos-ntsc-audi-a3-a4-a6-a8-q7.html Jakieś opinie o takich kamerach, warto kupić ?
-
Koszt wymiany rozrządu
w 1.8t za wymianę rozrządu(pasek, rolka, napinacz, pompa wody) + wymiana oleju zapłaciłem 1050zł
-
brak oświetlenia tablicy rejestracyjnej pomocy
Dzięki, pomogło
-
brak oświetlenia tablicy rejestracyjnej pomocy
Witam, dziś zakupiłem ledowe oświetlenie do tablicy rejestracyjnej a4b7(sedan) https://ftlfactory.pl/produkt/led-license-lamp-003-07-901led/ , jest problem mianowicie ledy nie świecą, po założeniu na zwykłe żarówki(wcześniej jedna z nich była przepalona), które miałem przed montażem tych ledów również nie świecą. Co może być przyczyną ?
-
Kamera cofania
Takie radio https://mediamarkt.pl/rtv-i-telewizory/radioodtwarzacz-vordon-ht-4-1mp?gclid=Cj0KCQiAtvPjBRDPARIsAJfZz0ql_KQJrbVu5VH4VXDMMoJ9eteejQYQkjDbC1wq80oH4oY1OHGDvCEaAgR5EALw_wcB&gclsrc=aw.ds
-
Kamera cofania
Witam chciałbym zamontować kamerę cofania do a4b7, co sądzicie o tych kamerkach, https://sklephadron.pl/do-audi/1017-kamera-cofania-do-audi-maxicam-ca9865-ntsc.html https://sklephadron.pl/do-audi/1015-kamera-cofania-do-audi-maxicam-ca9536-pal.html https://centrumaudio.pl/kamery/8767-kamera-cofania-ca9536-cmos-ntsc-audi-a3-a4-a6-a8-q7.html Może ktoś z was posiada taką ? i podzieliłby się opinią. Znalazłem również taką http://alcar.com.pl/kamery-cofania/ ale ta cena.
-
Audi a4b6 150km +Quattro
Tak kupiłem już a4b7 bez quattro
-
Padła sprężarka klimatyzacji
Witam, tak jak w temacie padła mi sprężarka klimatyzacji, kupować używaną czy po regeneracji ? https://allegro.pl/oferta/audi-a4-b6-b7-b8-6seu14c-sprezarka-klimatyzacji-7846008242 kupował ktoś od nich ?
- Pomocy
- Pomocy
-
Pomocy
Witam, mam mały problem z moim b7, nie mam rozbudowanego FIS'a, (brak manetki do zmiany), chodzi o to gdy klikam przycisk check koło liczników to wyskakuje mi ze jest mało płynu chłodzącego i oleju oraz zużycie klocków hamulcowych, czy tak jest naprawdę ? Poziom oleju jest ok, płynu chłodzącego było powyżej min, Podczas odpalania samochodu nie wyświetlają się żadne z powyżej opisanych ikon, Dziś dolałem płynu chłodzącego do max i jest tak samo przy wciśnięciu check, czy mogą być uszkodzone czujniki ?
-
jaki płyn chłodniczy a4b7
Jakiej firmy jest najlepszy płyn chłodniczy g12 (różowy) ?
-
Jaka grubość lakieru a4b7
Też wydaje mi się ze jest wszystko jak najbardziej ok, np drzwi mierzyłem w 20-30 miejscach xd było wszystko ok, albo miernik jest zepsuty ?? jak bedę miał okazję zmierzę drugim miernikiem tylko żeby się nie okazało ze będzie z 200+ haha
-
Jaka grubość lakieru a4b7
Witam, ile mikronów powinien wynosić fabryczny lakier w a4b7? u mnie wynosi od 110-150mikronów.
disp18
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta