Treść opublikowana przez wujekkokos
-
Problem z klapą elektryczną bagażnika w A6 C6
Taki już był ?♂️
-
Problem z klapą elektryczną bagażnika w A6 C6
Witam, jak w tytule a6/c6, co ją może boleć lub co do wymiany? IMG_8875.mov
-
Jak rozpoznać czy Xenon jest skrętny ?
No właśnie dziwny temat mam z ta nalepka bo pisze ze silnik BMK jest w niej a prawdopodobnie ASB w dowodzie również wychodzi np ze silnik asb 171KW, auto tez jest z końcówki 2006 r to by pasowało ze ASB, auto kupowałem od znajomego i wszystkie części zamawiane były pod asb i wszystko pasowało, tak samo dziwne mi to z tymi zwykłymi lampami halogenowymi z fabryki tym bardziej ze jest dość dobrze wyposażenie min dociągi drzwi, klapa elektryczne pdc przód tył plus kamera, s linę , pneumatyka itp itd także już sam nie wiem o co chodzi z nią, wyskakuje tez błąd na wyswietlaczu „adaptive light defective” próbuje te auto powoli ogarnąć ale już mi ręce zaczynaja opadać
-
Jak rozpoznać czy Xenon jest skrętny ?
-
Audi a6 c6 3.0 tdi wymiana lewarka skrzyni biegów
Witam, ma ktos może jakiś filmik podglądowy lub orientuje się jak wymienić lewarek skrzyni biegów lub czy jest możliwość wymiany samej płytki która jest pod mieszkiem, problem polega na tym ze nie wyświetla żadnego biegu na liczniku, nie da się zmieniać biegów manualnie, poniżej zdjęcie podglądowe.
-
Jak rozpoznać czy Xenon jest skrętny ?
No właśnie mam błąd adaptive light defective przy odpalaniu lewa lampa schodzi góra dół, prawa stoi w miejscu
-
Jak rozpoznać czy Xenon jest skrętny ?
Przyjacielu, byłbyś wstanie sprawdzić i moje lampy czy skrętne czy nie? Vin: WAUZZZ4FX6N134975 audi a6 c6
-
2.0 TDI BPW siwy dym
Płynu nic nie ubywa z tym akurat wszystko jest dobrze, aktualnie nie mam możliwości sprawdzić ale jedynie jak sprawdzałem to bardzo dmucha spalinami i olejem do góry jak się korek odkręci
-
2.0 TDI BPW siwy dym
Witam, na zimnym silniku kopci na siwo jak się rozgrzeje zero dymu, czy może to być spowodowane zepsuta odmą? Po odkręceniu korka wlewu oleju dmucha dosyć mocno do góry IMG_4357.MOV
-
Urwana szpilka kolektor wydechowy
Zobaczę dziś czy uda mi się coś wymyślić, chlodniczka była usuwana i ciagle był problem z uciekającymi spalinami przez zaślepkę dlatego tam jest trochę pasty do wydechu
-
Urwana szpilka kolektor wydechowy
Niestety nie ma tam jak nic dospawać, bardziej chodzi mi czym pozbyć się urwanego torxa w środku wywiertanej szpilki,
-
Urwana szpilka kolektor wydechowy
Witam, mam duży problem, urwała się szpilka z kolektora , problem polega na tym ze w środku dla dodatkowej przyjemności złamał się torx ( zaznaczone na czarno w którym miejscu) ma ktoś jakiś pomysł czym to rozwiertac lub jak się tego pozbyć?
-
2.0 TDI BPW olej EGR/Przepustnica
Witam, 1.5 miesiąca temu wywalony został z auta DPF i wyłączony EGR, ostatnio zauważyłem delikatny wyciek przy przepustnicy( nie dawno była wymieniania) oraz przy gruszcze z turbo, może ktoś miał podobnie i mógłby jakoś nakierować lub podpowiedzieć coś mądrego w następnym tygodniu będę auto oddawać do mechanika a wole być mniej więcej obeznany w czym problem polega poniżej zdjęcia, pozdrawiam
-
A4 B7 2.0 tdi BPW słaba seria
Mam pytanie jeszcze, pompki AL podejdą do tego silnika?
-
A4 B7 2.0 tdi BPW słaba seria
Dziękuje za podpowiedz, wybiorę się do nich
-
A4 B7 2.0 tdi BPW słaba seria
Siema, może ktoś ma jakiś pomysł albo jakim tropem isc i od czego zacząć ze wyszła taka słaba seria, DFP wywalony egr off.
-
2.0 tdi BPW
Dodam ze świeżo po wymianie rozrządu nie wiem czy ma to coś wspólnego z tym ;/
-
2.0 tdi BPW
Podjade w poniedziałek do mechanika i zobaczymy :d
-
2.0 tdi BPW
Cześć, może ktoś spotkał się z takim dźwiękiem w swojej A4 B7, filmik nie oddaje tego co na żywo ale da się wysłuchać ze w tle pojawia się taki dziwny dźwięk nie wiem jak go opisać ? IMG_3300.MOV
-
Linki ręcznego
Witam, jestem samoukiem i pytanie brzmi jak założyć dwie linki, provlem polega na tym ze jedna wchodzi bez problemu z druga już jest gorzej , może jest na to jakiś sposób B7
-
2.0 tdi BPW- problem odma?
Nikt nic?
-
2.0 tdi BPW- problem odma?
Witam wszystkich, mam pytanie wczoraj zauważyłem ze pojawił mi się dosyć spory wyciek oleju przy bagnecie , po wyciągnięciu bagnetu chlapie olejem jak i za równo z korka wlewu widoczne również jest dymienie, silnik chodzi bez najmniejszego zarzutu, czy to może być objaw zapchanej odmy czy ktoś może miał podobne objawy i jakim tropem iść, pozdrawiam
-
Kompresor A4/B7
Witam, orientuje się ktoś czy kompresor o numerze 4F0 260 805 AP będzie pasować do silnika 2.0 TDI BPW?
-
Przetwornica
Siema, pytanie na szybko, ma ktoś numer przetwornicy bi-xenon 2.0 TDI BPW?
-
Kompresor A4 B7
Masz może numer sprężarki z 2.0 BPW?