Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wujekkokos

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wujekkokos

  1. Witam, jak w tytule a6/c6, co ją może boleć lub co do wymiany? IMG_8875.mov
  2. No właśnie dziwny temat mam z ta nalepka bo pisze ze silnik BMK jest w niej a prawdopodobnie ASB w dowodzie również wychodzi np ze silnik asb 171KW, auto tez jest z końcówki 2006 r to by pasowało ze ASB, auto kupowałem od znajomego i wszystkie części zamawiane były pod asb i wszystko pasowało, tak samo dziwne mi to z tymi zwykłymi lampami halogenowymi z fabryki tym bardziej ze jest dość dobrze wyposażenie min dociągi drzwi, klapa elektryczne pdc przód tył plus kamera, s linę , pneumatyka itp itd także już sam nie wiem o co chodzi z nią, wyskakuje tez błąd na wyswietlaczu „adaptive light defective” próbuje te auto powoli ogarnąć ale już mi ręce zaczynaja opadać
  3. Z tej naklejki dacie radę coś rozszyfrować?
  4. Witam, ma ktos może jakiś filmik podglądowy lub orientuje się jak wymienić lewarek skrzyni biegów lub czy jest możliwość wymiany samej płytki która jest pod mieszkiem, problem polega na tym ze nie wyświetla żadnego biegu na liczniku, nie da się zmieniać biegów manualnie, poniżej zdjęcie podglądowe.
  5. No właśnie mam błąd adaptive light defective przy odpalaniu lewa lampa schodzi góra dół, prawa stoi w miejscu
  6. Przyjacielu, byłbyś wstanie sprawdzić i moje lampy czy skrętne czy nie? Vin: WAUZZZ4FX6N134975 audi a6 c6
  7. wujekkokos odpowiedział(a) na wujekkokos temat w 2.0TDI
    Płynu nic nie ubywa z tym akurat wszystko jest dobrze, aktualnie nie mam możliwości sprawdzić ale jedynie jak sprawdzałem to bardzo dmucha spalinami i olejem do góry jak się korek odkręci
  8. wujekkokos opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Witam, na zimnym silniku kopci na siwo jak się rozgrzeje zero dymu, czy może to być spowodowane zepsuta odmą? Po odkręceniu korka wlewu oleju dmucha dosyć mocno do góry IMG_4357.MOV
  9. Zobaczę dziś czy uda mi się coś wymyślić, chlodniczka była usuwana i ciagle był problem z uciekającymi spalinami przez zaślepkę dlatego tam jest trochę pasty do wydechu
  10. Niestety nie ma tam jak nic dospawać, bardziej chodzi mi czym pozbyć się urwanego torxa w środku wywiertanej szpilki,
  11. Witam, mam duży problem, urwała się szpilka z kolektora , problem polega na tym ze w środku dla dodatkowej przyjemności złamał się torx ( zaznaczone na czarno w którym miejscu) ma ktoś jakiś pomysł czym to rozwiertac lub jak się tego pozbyć?
  12. Witam, 1.5 miesiąca temu wywalony został z auta DPF i wyłączony EGR, ostatnio zauważyłem delikatny wyciek przy przepustnicy( nie dawno była wymieniania) oraz przy gruszcze z turbo, może ktoś miał podobnie i mógłby jakoś nakierować lub podpowiedzieć coś mądrego w następnym tygodniu będę auto oddawać do mechanika a wole być mniej więcej obeznany w czym problem polega poniżej zdjęcia, pozdrawiam
  13. Mam pytanie jeszcze, pompki AL podejdą do tego silnika?
  14. Dziękuje za podpowiedz, wybiorę się do nich
  15. Siema, może ktoś ma jakiś pomysł albo jakim tropem isc i od czego zacząć ze wyszła taka słaba seria, DFP wywalony egr off.
  16. wujekkokos odpowiedział(a) na wujekkokos temat w 2.0TDI
    Dodam ze świeżo po wymianie rozrządu nie wiem czy ma to coś wspólnego z tym ;/
  17. wujekkokos odpowiedział(a) na wujekkokos temat w 2.0TDI
    Podjade w poniedziałek do mechanika i zobaczymy :d
  18. wujekkokos opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Cześć, może ktoś spotkał się z takim dźwiękiem w swojej A4 B7, filmik nie oddaje tego co na żywo ale da się wysłuchać ze w tle pojawia się taki dziwny dźwięk nie wiem jak go opisać ? IMG_3300.MOV
  19. wujekkokos opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam, jestem samoukiem i pytanie brzmi jak założyć dwie linki, provlem polega na tym ze jedna wchodzi bez problemu z druga już jest gorzej , może jest na to jakiś sposób B7
  20. Nikt nic?
  21. wujekkokos opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Witam wszystkich, mam pytanie wczoraj zauważyłem ze pojawił mi się dosyć spory wyciek oleju przy bagnecie , po wyciągnięciu bagnetu chlapie olejem jak i za równo z korka wlewu widoczne również jest dymienie, silnik chodzi bez najmniejszego zarzutu, czy to może być objaw zapchanej odmy czy ktoś może miał podobne objawy i jakim tropem iść, pozdrawiam
  22. wujekkokos opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam, orientuje się ktoś czy kompresor o numerze 4F0 260 805 AP będzie pasować do silnika 2.0 TDI BPW?
  23. wujekkokos opublikował(a) temat w Audi A4 B7
    Siema, pytanie na szybko, ma ktoś numer przetwornicy bi-xenon 2.0 TDI BPW?
  24. wujekkokos odpowiedział(a) na wujekkokos temat w Audi A4 B6/B7
    Masz może numer sprężarki z 2.0 BPW?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.