Treść opublikowana przez Dejwb7
-
Pakiet oświetlenia
a jaki kabel będzie odpowiedni ? w oplocie, średnica itd.
-
Pakiet oświetlenia
a to co wysłałem te lampi od a4b8 będą pasować do b7 ?
-
Pakiet oświetlenia
4 szyby w prądzie, moduł nie wiem jaki, nie wiem jak to sprawdzić ale szyby zamykane z pilota, oczywscie zamykanie i otwieranie i bagażnik
-
Pakiet oświetlenia
Witam borykam się z problem, chciałbym zamontować u siebie pakiet oświetlenia przestrzeni nóg oraz czerwonych lamp ostrzegawczych drzwi i kto wie może i podświetlane klamki. Potrzebuje pomocy przy zakupie odpowiednich kabli wtyczek itd itp, jeżeli ktoś przerabiał ten temat to proszę o pomoc. Jeszcze jedno pytanie, czy ta instalacja wystarczy https://www.aliexpress.com/item/8KD947411-For-Audi-A3-A4-B8-A5-A6-A7-A8-Q3-Q5-TT-x12-Door-Panel/32852910528.html?shortkey=22aI3AZb&addresstype=600 i czy będzie pasować ponieważ jest do b8 a ja posiadam b7. Dziękuje i pozdrawiam.
-
Plaster miodu + ori zderzak
https://allegro.pl/atrapa-grill-kratka-audi-a4-b7-8e0-2004-08-rs4-s4-i6898194979.html montował ktoś ten grill?
-
Audi a4 b7 Przedni grill
Tak tylko że to było jakiś czas temu i nie ma już takich grilli ? i nie wiem czy te co wysłałem będę mógł zamontować tablice i emblemat oryginalny ?
-
Audi a4 b7 Przedni grill
Witam wszystkich jestem posiadaczem audi a4b7 i chciałbym zamontować tak zwany ''plaster miodu'' dodać trochę sportowego charakteru. Montował ktoś taki grill i czy będzie on dobry. https://allegro.pl/atrapa-grill-kratka-audi-a4-b7-8e0-2004-08-rs4-s4-i6898194979.html https://allegro.pl/grill-audi-a4-b7-rs-type-04-08-chrome-tuning-i7475353982.html jak zamontować tablicę oraz znaczek, widziałem takie wynalazki że jest plaster miodu i znaczek orginalny i tablica.