No właśnie szukałem odpowiedzi bo jak pisałem wyżej mam ze 120km zrobione 163km i od czasu do czasu potrafi mi się ściągnąć sprzęgło piszecie że może to być spowodowane podniesieniem mocy ale jak rozmawiałem z gościem ma hamownie i zajmuje się podnoszeniem mocy idzie w zaparte że tak nie morze być i jest to wina sprzęgła
Witam posiadam a4 b8 z 2010 r 120 km w tej chwili mam zrobione mapy i jest 163 km moje pytanie co mogę zrobić jeszcze bezpiecznego dla silnika żeby troszkę zwiększyć moc?
Witam jestem nowy na forum więc przepraszam za błędy posiadam a4 b8 2010r avant jak włączyć pełne światła stopu posiadam z tył ledy i po naciśnięciu stopu palą się same obwudki środek lampy się nie zapala proszę o radę