Treść opublikowana przez Marcin 82
-
Adaptacja G201
Witam . czy ktoś się orientuje jaki kanał jest do adaptacji czujnika G201? Wymieniłem moduł abs na inny model i po zakodowaniu jest ok do puki nie ruszy sie autem. po ruszeniu wyskakuje błąd G201. na poprzednim module ten błąd nie występował wiec czujnik w pompie abs jest sprawny. w vcds brak podpowiedzi w adaptacjach.
- DSC_63241.jpg
-
Błąd Abs Esp
sprawdziłem wiązke od czujnika do kostki sterownika abs jest przejście na 2 kablach sam juz nie wiem o co kaman przy wtyczce od sterownika tez są lutowane i załozone koszulki termokurczliwe bylo widac na nich przetarcie lub jak ktos przepalał zrobił dziurki na łączeniu . za izolowałem to a bład i tak powraca jak mocno zachmuje
-
Błąd Abs Esp
bo ja mam jeszcze łączenie tzn lutowane kable tak jak jest zbiorniczek w nadkolu i to mnie zastanawia czy tak ma byc
-
Błąd Abs Esp
8k0972251c nr wiązki a te kable idą bezposrednio do wtyczki sterwonika abs?
-
Błąd Abs Esp
- Błąd Abs Esp
tylko jak widzę to jedynie aso zostało nigdzie nie ma tej wiązki używanej- Błąd Abs Esp
ok dzięki za informacje- Błąd Abs Esp
też właśnie mechanik mi mówił że już coś było robione przy kablu. Da się dokupić w dawnej audi b5 miałem wtyczki łączące w nadkolu a tu jest polutowane i nie wiem czy ktoś już coś robił.- Błąd Abs Esp
- Błąd Abs Esp
Witam mam problem już nie raz wspominany z abs i esp błąd leży w lewym przednim kole wymieniłem nowe łożysko czujnik mechanik stwierdził jeszcze przed wymianą łożyska że jest ok. Kabel też wygląda ok czy się brać za wymianę sterownika abs? jest to audi a4 b8 2009 rok 1.8TFsi- Odma 1.8tfsi
Witam wszystkich mam pytanie czy jak jest pęknieta mambrema w odmie to wymienic sama z allegro czy kupic orginał w sklepie? - Błąd Abs Esp