Też tak myślę. Jest u mnie problem z mechanikami, strasznie w ciula lecą i kasę drą jak mogą. Także staram się ile to możliwe robić sobie samemu różne rzeczy
Witam. Pytanie do firmy FUTURUM, mam silnik 2.0 tdi BPW auto od nowości aktualnie ma 270000 tyś przebiegu, jakieś 60 tyś temu wymieniany był sam imbusik, pewnie już gniazdo jest wyrobione. Będę z wami się kontaktował w sprawie regeneracji tego modułu.