Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WiUS

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WiUS

  1. LED-a ?? czyli ?
  2. Kupię gdzieś Wgl samo lcd? Bo na Allegro całe navi tylko
  3. Panowie jest jakiś sposób żeby to naprawic lub czy może kupię gdzieś sam wyświetlacz? Skaza pojawiła się nagle z dnia na dzień,nie było uderzone ani nic ?
  4. WiUS opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam! Poleci mi ktoś dobry warsztat wykonujący chip tuningi razem z hamownią w dobrych cenach ? najlepiej warsztaty do 200km od Kielc (Warszawa,Kraków,Łódź)
  5. Witam! Co może być przyczyna złego wskazywania temperatury wody?Temptratura po przejechaniu 120km taka jak na zdjęciu,na chwile była 90 i później znów spadła.
  6. Celem przelotu miał być tylko ładny dźwięk.Co do podniesienia mocy to tylko tak z ciekawości zapytałem czy może być jakiś przyrost,a program na podniesienie mocy i tak będzie robiony.Byłem tylko ciekaw czy ktoś na forum robił coś takiego w A4 3.0 tdi i jak to wyglądało z dymieniem,ponieważ w a5 dymienie było bardzo małe,a wiadomo,że czarna chmura za autem słabo wygląda ?? a że środowisko z takiej modyfikacji nie będzie zadowolone to dodatkowy plus ?? tak czy inaczej dzięki za małe objaśnienie
  7. A czy mocne dymienie na full przelocie można jakos zredukować ? Programem czy czymś innym ? Oczywiście nie chodzi mi żeby do zera,ale żeby nie było mega czarnej chmury
  8. Programy nie mam,ale po zrobieniu wydechu mam zamiar znaleźć jakąś dobrą firmę od tego i zrobić program.A końcowe puchy też chciałem wywalić.
  9. okej dziękuję bardzo za pomoc
  10. Nikt nic ? ?
  11. Dzięki wielkie za informacje A możliwe,że wcześniej tego dźwięku nie było,ale był cichszy i np. na minusowych temperaturach coś mu się pozmieniało ?
  12. Witam! Zauwazylem,ze w moim a4 b7 pojawiło się dziwne kliknięcie podczas wciskania hamulca aby zmienić bieg.Klikniecie pojawia się tylko na pozycji P i N wtedy kiedy pali się lampka nakazująca wciśnięcie hamulca. (w załączniku filmik) Co to może być ? Czy może to normalne,a ja wcześniej tego nie zauważyłem? D133BF02-CAA2-4F1C-A03F-8070B76F8FDA.MOV
  13. Znalazłem fajne Pirelli P Zero.Miał ktoś może te oponki i może się na ich temat wypowiedzieć?
  14. Witam! Planuję zrobić w moim a4 3.0TDI 204km przelot.Usunąć katalizator,dpf,puchy i zaślepić egr. Jest ktoś na grupie kto przeprowadził taką modyfikację u siebie w aucie z takim silnikiem ? Czy ktoś posiadający taki wydech mógłby sie wypowiedzieć jak z dymieniem? (z własnego doświadczenia i obserwacji wiem,że a5 3.0TDI nie dymi jakoś bardzo i dźwięk jest śliczny) Czy po zamontowaniu takiego wydechu będzie jakiś minimalny przyrost mocy ? Z góry dziękuję za odpowiedzi ?
  15. Witam! Jakie polecacie dobre opony na lato w rozmiarze 18''? samochód:a4 b7 avant 3.0 tdi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.