Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Oskar222

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Oskar222

  1. Z gniazda nie widać żeby wyciek był a o jakiej wkretce gazowej mówisz ??? Ale jeśli by to była głowica działoby się to zawsze a nie sporadycznie... No i komprecha na to nie wskazuje Ale apropo wtryskow jest możliwe żeby wtrysk się zawieszal ???
  2. Błąd zostaje na 1wszym cyl nawet jak przełożę cewki świecą są nowe.... Może wtryski miejscami przełożyć ale na lpg też się to dzieje...
  3. Witam od dłuższego czasu zmagam się z tymi błędami (audi a4 b6 1.8t bfb) 16684 p0300 16685 p0301 Wypada zapłon raz na jakiś czas auto odpala czasami na 3gary lecz nie zawsze ale po 10s jest ok później zgasze odpale i chodzi ok czy może być to wina wtrysku paliwa ???
  4. Oskar222 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam czy mialby ktos do odsprzedania talezyki pod sprezyny z b5 ( mowa o tych ktorymi mozna w a4 b6 obnizyc przod proporcjonalnie do tylu samochodu ) ?
  5. Masz moze 2 szt na sprzedaz nigdzienie noge sie tego doszukac
  6. Oskar222 odpowiedział(a) na emsii temat w 1.8T
    Pytanko tez u mnie brakuje jednej masz moze nr oem tej blaszki ?
  7. Oskar222 opublikował(a) temat w 1.8T
    Panowie temat draze dalej czy zurzyte szklanki maja wplyw na spalanie stukowe 1.8t bfb + lpg cofa zaplon na 3 i 4 cylindrze ( lancuch i napinacz plus swiece ngk cewki nowe ) komprecja na tlokach 10 / 9.5 / 95 / 10 cosnienie paliwa 4 bary ... dodam ze zaden blad na kompie nie wyskakuje a powinien wychwycic to czujnik spalania stukowego z 3 i 4 cylindra ok moze byc uszkodzony ale to tez powinie wyskoczyc check ze jest uszkodzony ... gdzie jeszcze szukac prosze o pomoc
  8. Witam jestem laikiem w tych sprawach czy spalanie stukowe ( cofanie zaplonu na wyzszych obrotach ) 3 i 4 cylinder moze wynikac z zurzytych wtryskach czy tez w pompie paliwa ? Dodam ze silnik pracuje rowno obroty na liczniku ani drgna na wolnych obrotach ? Nie kopci na niebiesko bierze znikome ilosci oleju przy wiekszym bucie
  9. Oskar222 odpowiedział(a) na Oskar222 temat w 1.8T
    Tak mialem diagnostyke i mowil tuner ze wtryski sie koncza i chce sprawdzic czy cisnienie jest wlasciwe i sie okaze bo sam silnik rowno pracuje a cifanie zaplonu jest tylko na 3 i 4 cylindrze
  10. Oskar222 opublikował(a) temat w 1.8T
    Panowie bylem robic mape u tunera powiedzial ze wystepuje u mnie spalanie stukowe i nie moze zrobic mapy ... pytanie moje jest takie czy turbina wieksza z bexa jest k03s czy ona moze byc przyczyna albo konczace sie wtryski ? Silnik 1.8t bfb a4 b6
  11. Panowie mam zzlozona swierza instalacje lpg lovato i chce zmienic olej na 5w50 valvoline do a4 b6 1.8t nada sie spelnia normy 502.00 ? Bo wczesniej na bemzynie mialem valvoline 5w40 z norma 502.00
  12. Nie 1wszy raz wymienialem ale na dzien ustalo i chyba kolejna cewka sie konczy bo objawy znow te same auto przerywa przy wiekszym dodaniu gazu albo cewka albo turbo ... sam juz nie wiem dzis podmienie cewki i bedzie jasne czy cewki czy turbo ... no ale czy takie szarpniecia moga byc od turba jak troche mniej pompuje ??? Bo objawy sa jakby gubil zaplon
  13. Panowie mam wybebeszony kat i pytanie jest taki czy jak wyskakuje blad drugiej sondy czy ma to wplyw na gaz tz ze auto moze dawac objawy ze jest bez mocy i poszarpuje ? (Cewki i swiece sa ok tylko turbo za malo pompie 1wsza sonda nowa) ???
  14. Spoko majstry ogarnolem wymiebilem sonde i razem za tym reszta bledow poszla pa ale wyskoczyl nowy ale to juz wiem ze auto gubilo zaplon i 3 cewka do wymiany ?
  15. panowie troche zgluplem juz ... 1wsze to wyskoczyl check bledy to: 16514 - sonda rzad 1 ( sygnal nieprawidlowy) wymieniona dzis 16683 - cisnienie doladowania za niskie cisnienie w kanale dolotowym co z tym szarpaniem jest grane od 2 tys jak dodam gaz do dechy to nastepuje szarpanie i jak puszcze ustepuje i ciagnie jak nalezy ... od czego to szarpanie wszystkie weze szczelne
  16. Czy to prawda ze w 1.8t bfb pekaja glowice pd instalacji lpg ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.