-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Koledzy nie wiem czy pisze w dobrym dziale, ale mam pewną rozkminę która nie daje mi spać . Jestem przed przekładką multi na manuala, wyczytałem gdzieś, że w silnikach 1.9 afv i awx jest inny trzpień wału jest to prawda czy zwykły mit krążący po sieci? Pytanie drugie czy skrzynia 6b FRG z 2.5 podejdzie do 1.9 avf P&P ?
-
Drgania przy przyspieszaniu oraz na postoju w trybie D - multitronic
Doszedłeś kolego co to było?, zmagam sie z tym samym problemem.
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
DZiękuje za pomoc !
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
CZyli rozumiem że status TRWa przy 86 jest okej? auto nie gaszone między czasie
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Dziękuje za tak szybką odpowiedz. Po podłączeniu vcds i sprawdzaniu skrzyni według instrukcji które napisałeś w pierwszym poście w MVB11/2 ADP TRWA PRZY 86 stopniach gdzie według instrukcji powinna załączyć sie najpóźniej przy 70 stopniach?. A w MVB10/2 adaptacja wskoczyła przy 72 Stopniach
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Koledzy, bardzo prosze o pomoc. jak zrobić adaptacje skrzyni multitronic w b6 przez vcds? szukałem ale nic nie moge znaleźć a wysypała mi sie adaptacja biegu wstecznego..
damian sline
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta