-
Większe wtryski, auto słabsze
Tak wpadły 216, jeśli chodzi o ciśnienie to nie wiem bo gościu robi też mapy i mówi że jest wszystko ok. Oczywiście kat wtrysku i dawka od nowa ustawiona. Właśnie auto zjechało z hamowni i pokazało 140 km i 347nm. Zobaczymy ile pokaże po korekcie. Więc tak po korekcie 160 km i 394nm. Po podkreceniu turbiny na 1.57 bara zaczęło lekko pogwizdywać więc ogarnę tą nie szczelność. Niebawem też zrobię intercooler więc myślę że 170 pokaże. Dziękuję wszystkim za pomoc
-
Większe wtryski, auto słabsze
Będzie zrobiony niebawem ale puki co muszę dojść dokładne ładu z tym autem. Dzisiaj będę miał pewne wtryski. Jeśli to nie pomoże to w poniedziałek jadę do tunera który ma mi to wszystko sprawdzić i od nowa ogarnąć
-
Większe wtryski, auto słabsze
Byłem u pompiarza. On twierdzi że mapa jest źle zrobiona? Jest wgl taka możliwość? Bo z trgo co czytam ludzie bez żadnej korekty odczuwając przyrostka mocy tylko coś tam głośno chodzi?
-
Większe wtryski, auto słabsze
Byłem u pompiarza. On twierdzi że mapa jest źle zrobiona? Jest wgl taka możliwość? Bo z trgo co czytam ludzie bez żadnej korekty odczuwając przyrostka mocy tylko coś tam głośno chodzi?
-
Większe wtryski, auto słabsze
Tak, po zmianie turbiny była robiona korekta i teraz po wtryskach też. Tuner stwierdził że auto powinno zapier*alac ale nie wie co jest grane i dlaczego auto jest słabsze
-
Większe wtryski, auto słabsze
Bardziej chodzi mi o to czy może ktoś np tak jak ja najpierw wrzucił większe turbo a dopiero później wtryski i to zestroił. Odnoszę wrażenie że auto na pierwszych 3 biegach jest słabsze. Nie spodziewałem się cudów ale liczyłem że jednak będzie trochę mocniejsze
-
Większe wtryski, auto słabsze
Witam, wtryski zamontowane, ustawione. W moim odczuciu auto mocniejsze na przy większych prędkościach i w 4 osoby jak się jedzie to nie czuć za dużej różnicy w utracie mocy. Pozatym lekko dymi. Tak czy owak spodziewałem się czegoś więcej. Wy też macie podobne odczucia? Pozatym wydaje mi się ze na seryjnych wtryskach szybciej się zbierał do 100 km/h
-
Większe wtryski, auto słabsze
Kupiłem je na olx od jakiegoś gościa który handlował "216" z demontażu i to był błąd. Właśnie wróciłem od pompiarza który je rozebrał i nie dość że lały co już wcześniej sprawdziłem to jeszcze okazało się że są to wtryski od 90 konnego... Cóż chytry traci dwa razy. Wtryski 300 i teraz regeneracja ze zmian końcówek 500 no ale trudno, będzie nauczka na przyszłość. Używane z oznaczeniami dsla150p764. Teraz trzeba od nowa ustawić kat wtrysku jak założę 216?
-
Większe wtryski, auto słabsze
Kupiłem je na olx od jakiegoś gościa który handlował "216" z demontażu i to był błąd. Właśnie wróciłem od pompiarza który je rozebrał i nie dość że lały co już wcześniej sprawdziłem to jeszcze okazało się że są to wtryski od 90 konnego... Cóż chytry traci dwa razy. Wtryski 300 i teraz regeneracja ze zmian końcówek 500 no ale trudno, będzie nauczka na przyszłość
-
Większe wtryski, auto słabsze
Byłem dzisiaj sprawdzić wtryski, 3 wtryski niesprawne, w tym jeden leje a te dwa rozpylają wszędzie tylko nie tam gdzie potrzeba. W tygodniu je ogarnę i dam znać co i jak ale myślę że już nic nie trzeba będzie poprawiać
-
Większe wtryski, auto słabsze
Tak zrobione pod 216 i turbo arl z sensorem 3 bary, dawka 4mg i kat wtrysku 49. I jeszcze jedno pytanie na które nie mogę nigdzie znaleźć odpowiedzi, mam seryjny intercooler, duża jest różnica jeśli chodzi o moc w porównaniu z fmic?
-
Większe wtryski, auto słabsze
Niestety panowie nie dało to nic, może lekka poprawa. zastanawiam czy może być to pompa wtryskowa. Znacie może kogoś z okolic Łodzi kto by to ogarnął bo już nie mam siły do tego. Nie mam tu w okolicy pompiarza który by to ogarnął
-
Większe wtryski, auto słabsze
Tak wiem, dzisiaj będę go miał i będę działał, dam znać co i jak
-
Większe wtryski, auto słabsze
Właśnie problem w tym że odkręciłem 3 śruby ale nie mogę przestawić bo jedna śruba jest taka że nic nie mogę do niej dopasować
-
Większe wtryski, auto słabsze
Witajcie Panowie, odebrałem dzisiaj auto, kat wtrysku się zgadza, ma 49, natomiast dawka z tego co widzę pokazuje 8 mg. Powiedzcie mi mogę to sam przestawić z komputerem czy znowu do kogoś prowadzic auto?
kojot692880745
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta