Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Marcin0602

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Marcin0602

  1. Marcin0602 odpowiedział(a) na Marcin0602 temat w 1.6
    Nie o kupię już nowa jaka markę polecasz ?
  2. Marcin0602 odpowiedział(a) na Marcin0602 temat w 1.6
    No dobrze czyli sugerujesz wymianę przepływomierza ? Jak mogę go zdiagnozować za pomocą vaga ? myslisz ze sonda jest problem ? Dziś nagrałem krótkie wideo jak pracuje sonda i mam wykres jak zmienia się napięcie
  3. Marcin0602 odpowiedział(a) na Marcin0602 temat w 1.6
    Dziś po podłączeniu komputera za pomocą programu Vag Com dowiedziałem się o kolejnych błędach 16487- Mass air Flow sensor (G70) signal to high wczorajszy błąd 16556 Fuel Trim system to rich Bank 1 dzwonilem do gazownika który montował gaz (Stage) i powiedział ze to przepływomierz powietrza jest prawdopobnie uszkodzony i najpierw żebym usunął usterkę później dopiero myślał o regulacji gazu ...
  4. Marcin0602 odpowiedział(a) na Marcin0602 temat w 1.6
    Dobrze dodam tylko że auto na benzynie chwile po pracuje a na gazie odrazu gaśnie ... myślisz ze regulacja gazu może coś naprawić skoro nie pracuje dobrze nawet na benzynie
  5. Marcin0602 opublikował(a) temat w 1.6
    Witam wszystkich Mam problem z moim silnikiem ... zaczęło się od przygasania przy światłach raz na jakiś czas, postanowiłem zadzwonić do kolegi który pracuje w VW i stwierdził ze przerabiał już ten temat i przeczyszczenie przepustnicy pomoże wiec tak zrobiłem, przepustnica została zaadoptowana lecz problem zaczął się pogłębiać ponieważ silnik nie trzyma obrotów. Dziś postanowiłem zrobić test program vag com i mam błąd 16556 Fuel Trim System to rich bank 1 Możecie mi podpowiedzieć co może być problemem ?
  6. Witam wszystkich forumowiczów Niedawno wymieniłem rozrząd w swoim silniczku z racji zakupu auta :) zrobiłem to sam w garażu według manuala i wszystko działa jak należy auto przyspiesza nie szarpie itd ( zrobiłem już tysiąc km w tym małą trasę i naprawdę nie ma się czego przyczepić ) ale dziś zdjąłem osłonę rozrządu by zobaczyć jak to po prostu wszystko wygląda i ujrzałem że pasek nie jest na środku tylko na jednym z brzegów ( musiałem nie zwrócić uwagi na to podczas zakładania i tak się ułożył ) nie schodzi poza rant koła lecz jest po prostu przy jego brzegu na wideo zobaczycie sami :) i druga sprawa pojawiły się na pasku dziwne wyżłobienia na zdj widoczne . Moje pytanie brzmi czy zostawić pasek w takiej pozycji czy po prostu go zsunąć bardziej na środek oraz czy te wyżłobienia to rzecz normalna ? dodam że cały kit jest z firmy INA HAJB7778.MP4

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.