-
Prośba o analizę logów 1.8T BFB
no nie sprawdzałem jeszcze ,ale chyba bede musiał,dzięki
-
Prośba o analizę logów 1.8T BFB
Ktos coś ??? gdzie szukać przyczyny zawyżenia pomiaru ???
-
kania80 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
Prośba o analizę logów 1.8T BFB
-
Prośba o analizę logów 1.8T BFB
dobra sprawdze ,tylko jutro bo dziś nie mam kluczy pod ręką
-
Prośba o analizę logów 1.8T BFB
tylko DP zamiast kata,reszta seria
-
Prośba o analizę logów 1.8T BFB
Witam, dzisiejszy pomiar wygląga chyba dobrze,co Wy na to ??? http://vaglogi.pl/log-115_118_92Vb152.html http://vaglogi.pl/log-002_033_oo9nG.html
-
Prośba o analizę logów 1.8T BFB
przepływka ma numery OE ,nie widać ingerencji w sam wkład,przemyłem ją kontrolnie izopropanolem i zrobie jeszcze raz logi
-
Prośba o analizę logów 1.8T BFB
przepływka boscha zgodna z vinem,bardzo możliwe ze jeszcze oe ,od czego zacząć? dodam ze walcze z poborem oleju, i na wylocie z przepływomierza widać ślady oleju ??? to raczej nie normalne ???
-
Prośba o analizę logów 1.8T BFB
aha, na przepływke zerknę jutro,według tego będzie sie nadawała do wywalenia ??
-
Prośba o analizę logów 1.8T BFB
Witam, dorzucam kolejne pomiary PB http://vaglogi.pl/log-003_020_onqYt0.html http://vaglogi.pl/log-002_033_i74HnWk.html LPG http://vaglogi.pl/log-002_033_A8TfB4.html
-
Prośba o analizę logów 1.8T BFB
jutro postaram się wrzucić pozostałe grupy, turbo robić jeszcze raz na 3cim czy nie ma potrzeby?
-
Prośba o analizę logów 1.8T BFB
Witam ,pierwsze logi BFB na PB 4ty bieg,prosze o ocenę,na poczatek gr 002,115,118 dzięki z góry http://vaglogger.apphb.com/log/5ca0ee718d22d96938fd821c http://vaglogger.apphb.com/log/5ca0f6db8d22d96938fd821d