Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Prośba o analizę logów 1.8T BFB

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ,pierwsze logi BFB na PB  4ty bieg,prosze o ocenę,na poczatek gr 002,115,118 dzięki z góry

http://vaglogger.apphb.com/log/5ca0ee718d22d96938fd821c

http://vaglogger.apphb.com/log/5ca0f6db8d22d96938fd821d

Edytowane przez kania80

Opublikowano

Logi rób parami 2+33, 3+20 i 115+118 na 3-cim biegu od 1,5tys do odcinki. Turbo dobrze dmucha, więcej ciężko stwierdzić.

Opublikowano
  • Autor

jutro postaram się wrzucić pozostałe grupy, turbo robić jeszcze raz na 3cim czy nie ma potrzeby?

 

Opublikowano
13 minut temu, kania80 napisał:

turbo robić jeszcze raz na 3cim czy nie ma potrzeby?

Turbo odpuść. Jeśli jest lpg to na benzynie 2+33 i 3+20, a na gazie tylko 2+33. Przed logami skasuj błędy, nawet jak ich nie ma.

Edytowane przez przem8

Opublikowano

Chyba  Ci zawyza przeplyw.Jakiej firmy masz przeplywomierz?

Opublikowano

Dokładnie, przepływka zawyża, tak ponad 10 g/s

Opublikowano
  • Autor

aha, na przepływke zerknę  jutro,według tego  będzie sie nadawała do wywalenia ??

 

Opublikowano

Powinna być z boscha o odpowiednich numerach, bo inne zamienniki się nie sprawdzają i wprowadzają zamęt.

Opublikowano
  • Autor
12 godzin temu, przem8 napisał:

Powinna być z boscha o odpowiednich numerach, bo inne zamienniki się nie sprawdzają i wprowadzają zamęt.

przepływka boscha zgodna z vinem,bardzo możliwe ze jeszcze oe ,od czego zacząć? dodam ze walcze z poborem oleju, i na wylocie z przepływomierza widać ślady oleju ??? to raczej nie normalne ??? 

 

Opublikowano

Ślady oleju to norma. Zrób jeszcze raz 115+118 na trzecim biegu po kasowaniu błędów.

Opublikowano
8 godzin temu, kania80 napisał:

przepływka boscha zgodna z vinem,bardzo możliwe ze jeszcze oe ,od czego zacząć? dodam ze walcze z poborem oleju, i na wylocie z przepływomierza widać ślady oleju ??? to raczej nie normalne ??? 

 

Ciekawe czy wkład takze boscha,powinien byc z koncówka 049

Opublikowano
  • Autor
38 minut temu, stanek90 napisał:

Ciekawe czy wkład takze boscha,powinien byc z koncówka 049

przepływka ma numery OE ,nie widać ingerencji w sam wkład,przemyłem ją kontrolnie izopropanolem i zrobie jeszcze raz logi

Opublikowano
  • Autor
W dniu 2.04.2019 o 19:31, kania80 napisał:

przepływka ma numery OE ,nie widać ingerencji w sam wkład,przemyłem ją kontrolnie izopropanolem i zrobie jeszcze raz logi

Witam, dzisiejszy pomiar wygląga chyba dobrze,co Wy na to ???

http://vaglogi.pl/log-115_118_92Vb152.html

http://vaglogi.pl/log-002_033_oo9nG.html

Opublikowano

Nie wygląda to na prawidłowe wskazania org przepływki boscha, chyba że w aucie jest jakiś inny problem który wpływa na prace przepływomiarza, wez wymij ten wkład i sprawdz dokładnie jakie ma numery i najlepiej daj foto, to 10 min roboty.

Opublikowano

Luźny masz wydech? W sensie przelot bez kata? 

Opublikowano
  • Autor
8 minut temu, Kejsi napisał:

Luźny masz wydech? W sensie przelot bez kata? 

tylko DP zamiast kata,reszta seria

 

Opublikowano
  • Autor
18 minut temu, Łukasz13 napisał:

Nie wygląda to na prawidłowe wskazania org przepływki boscha, chyba że w aucie jest jakiś inny problem który wpływa na prace przepływomiarza, wez wymij ten wkład i sprawdz dokładnie jakie ma numery i najlepiej daj foto, to 10 min roboty.

dobra sprawdze ,tylko jutro bo dziś nie mam kluczy pod ręką

Opublikowano
  • Autor

siema ,oto fotka o która prosił kolega Łukasz

57154715_2149826175098685_4027630561353793536_n.jpg

Opublikowano
  • Autor

Ktos coś ??? gdzie szukać przyczyny zawyżenia pomiaru  ???

 

Edytowane przez kania80

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.