-
-
Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Need22 skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i WyposażenieTMBAN7NP0M7062287
-
Need22 obserwuje zawartość Węże podciśnienia w Audi A4 B6 3.0 ASN
-
Węże podciśnienia w Audi A4 B6 3.0 ASN
Witam. Robię porządek ze swoim 3.0 ASN. Wymieniam wężyki podciśnień i jeden mam zaślepiony. Ktoś podpowie jak ma być podłączony? Ten czarny na zdjęciach.
-
Montaż radia Concert II w Audi A4 B6
Jeszcze jedno pytanie. Skoro brązowa wtyczka powinna mieć 4 piny a u mnie jest 8 przewodów to nie są czasem tylne głośniki? Jeżeli tak to teoretycznie mogę je zmostkować z przednimi.
-
Montaż radia Concert II w Audi A4 B6
No tak
-
Montaż radia Concert II w Audi A4 B6
Nie da sie jakos dolozyc?
-
Montaż radia Concert II w Audi A4 B6
No ok tylko jak je uruchomic bo aktualnie gra tylko przod
-
Montaż radia Concert II w Audi A4 B6
Mam normalnie oryginalne glosniki z tylu wiem bo boczki sciagalem.
-
Montaż radia Concert II w Audi A4 B6
Bez przesady. Skoro pytam jak je uruchomic to jestem pewny ze mam. Z radiem pioneer normalnie graly. Radio Concert juz uruchomilem.
-
Montaż radia Concert II w Audi A4 B6
Dzięki za rozpiskę. CANy pociągnę z licznika a nie wiesz jak uruchomić tylne głośniki? Rozumiem, że muszę ogarnąć przez jakiś wzmacniacz?
-
Montaż radia Concert II w Audi A4 B6
Nie mam pojęcia jakie radio było fabrycznie. Kupiłem z jakimś pioneerem i chcę to doprowadzić do jakiego normalnego wyglądu więc kupiłem Concert II.
-
Montaż radia Concert II w Audi A4 B6
No to u mnie jest wpięty jako pin 6
-
Montaż radia Concert II w Audi A4 B6
Chodzi mi o kabel szaro - niebieski
-
Montaż radia Concert II w Audi A4 B6
6 też nie masz opisanej a u mnie jest i idzie normalnie w instalacje
-
Montaż radia Concert II w Audi A4 B6
Skoro jest to musi być potrzebny. Szukam pomocy w ogarnięciu tematu a nie wskazówek żeby zaizolować przewód. Potrzebuje podłączyć CAN pod radio i uruchomić tylne głośniki.
-
Montaż radia Concert II w Audi A4 B6
Plusa, że mam zaizolować to wiem. Ten czarny ucięty przewód co to może być?
Need22
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta