Treść opublikowana przez marcinsky
-
Montaż tempomatu w A4 B8 2007-2011
Witam Mam podobny problem jak kolega kupiłem manetki polift po demontażu kierownicy okazało sie ze taśma kąta skrętu nie pasuje wbrew temu co jest napisane w 1 poście. Moje pytanie czy jeżeli auto mam polift manetki polift to czy mogę zamontować taśmę kąta skrętu przedlift 8K0 953 568 F narazie zamontowalem ją do manetek i wszystko pasuje cacy czy nie bedzie problemu z kodowaniem.
-
Taśma kąta skrętu
Czy taśma bedzie pasowała z przedlifta do polifta ?
-
Montaż xenon spryski poziomowanie LIFT
Tak myślałem narazie zorganizuje potrzebne części przede wszystkim moduł i odezwę sie. Dzieki za pomoc!
-
Montaż xenon spryski poziomowanie LIFT
A czy na tym moim module zrobię spryski i lampy bez poziomowania. A w przyszłości zmienię BCM i zainstaluje samopoziomowanie ?
-
Montaż xenon spryski poziomowanie LIFT
Czy moduły BCM różnią sie czymś lift , a przedlift czy mozna dawać jak sie chce ? Np z przedlifta do lifta ?
-
Montaż xenon spryski poziomowanie LIFT
Jaki sterownik brać pod xenon zwykły nieskretny ?
-
Montaż xenon spryski poziomowanie LIFT
No to lipa najtańszy 8K0 907063 DJ jaki jest na allegro to 999zł wiec chyba odpada na 100% bo z grubsza jak bym wszystko policzył to wyszło by około 3800zł +/- Mój budżet raczej przewidywał granicę max 3 tys przy tym ze wszystko sam będę montował. A jak wygląda sytuacja z nieskrętnym xenonem ??
-
Montaż xenon spryski poziomowanie LIFT
Czyli ten mój moduł 8k0907063 DC (jeżeli o niego chodzi) nie obsłuży xenonu? Jak byłem u gościa co koduje mi wszystko w vcds mówił ze jest opcja włączenia spryskiwaczy jesteś pewny ze moduł będzie do wymiany ? Jeżeli na 100% nie pasuje i jest do wymiany jakiego szukać? Ceny sa różne od 70zł do 500zł. Mozesz podać mi numer spryskiwaczy ? - ok znalazłem numer to chyba te 8K0955101D, 8K0955102D
-
Montaż xenon spryski poziomowanie LIFT
Moze inaczej zacznę od spryskiwaczy czy układ spryskiwaczy jest taki sam w Lifcie jak w przedlifcie ? Czy moze czym sie różni jeżeli nie to widziałem na forum jest opisany montaż do przedlifta. No i najważniejsze czy mój MCE ogarnie xenon ?
-
Montaż xenon spryski poziomowanie LIFT
Witam Przymierzam sie do montażu lamp xenon skretne, ale chce to zrobic tak żebym w przyszłości nie miał kłopotów z przegląd technicznym. 1. Posiadam MCE 8k0907063 DC czy on obsłuży bixa skretnego, spryski, poziomowanie ? 2. Co dokladnie jest potrzebne do samopoziomowania w POLIFCIE najlepiej prosze o numery. 3. Co dokładnie jest potrzebne do spryskiwaczy prosze o numery. 4. Lampy bede miał cale kompletne co jeszcze bede potrzebował do ich podłączenia ?
-
Kamera cofania radio CONCERT
A jaki zamiennik możecie zaproponować i jak go podłączyć co z czym łączyć ? Chcę zeby działało i wyglądało jak oryginał no i budżet ograniczony oczywiście.
-
Kamera cofania radio CONCERT
I co panowie wiemy jak to zrobic ?
-
Kamera cofania radio CONCERT
Ok jest to dobra instrukcja na kamery - zamienniki ja jednak mam juz kupiona oryginalna i pytanie jak ja uruchomić. Czy bede potrzebował jakiś moduł, a moze tylko kable ?
-
Kamera cofania radio CONCERT
Czy ktoś moze mi pomóc stoję w miejscu od paru dni z ta kamerą na forum nie znalazłem żadnego opisu montażu kamery z radiem concert i bez czujników parkowania... dodatkowo jeszcze lift...?
-
Kamera cofania radio CONCERT
Dodam jeszcze że nie posiadam z tyłu czujników cofania PDC Czy ktoś może się na ten temat wypowiedzieć nie wiem co dalej robić gdzie co podłączyć ?
-
Kamera cofania radio CONCERT
Witam Chce zamontować kamerę cofania w moim aucie radio concert bez navi MMI 2G MCE 8K097063 DC co dokładnie bede potrzebował, aby ją zamontować ? Na ta chwilę mam tylko kamerkę i nic więcej.
-
Montaż czujnika deszczu i światła Coming Leaving Home w Audi A4 B8 2007-2011
Witam moje autko to A4 B8 lift 2013r nie posiadałem czujnika deszczu/zmierzchu był tylko czujnik wilgotności 8U0955559 zakupiłem włącznik świateł z pozycją AUTO oraz czujnik deszczu 8U0955559B po zamianie czujników i naklejenie nowego żelu oraz zainstalowaniu nowego włącznika bez kodowanie zadziałał czujnik deszczu (chodzi bardzo dobrze). Problem jest z oświetleniem po zakodowaniu włącznik ustawiony na auto zapala się na pomarańczowo zapalają się światła do jazdy dziennej, ale nie chcą się przestawić automatycznie w nocy na mijania nie działa też coming leaving home ( brak błędów. ) Auto bez bixa zwykłe h7
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Facet który robi mi kodowania i różne rzeczy na kompie powiedział, ze nie bede miał ponieważ nie można u mnie uruchomić zielonego menu i tym samym nie bede mógł mieć na ekranie ustawiania jasności podświetlenia nóg bedzie podświetlenie działać tylko tak jak lampka na podsufitce. wrclaguna mozesz sie do tego jakoś odnieść ? Wspominał cos ze brakuje 5F (nie wiem o co chodzi)
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Czy w MMI bez nawigacji jest możliwość aktywacji ambiance lighting? Moj MCE obsługuje podświetlenie nóg przód i tył.
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
WITAM CZY W DOBRYCH MIEJSCACH CHCE PODŁĄCZYĆ OŚWIETLENIE NÓG NA PRZÓD I TYŁ (dodaję zdjęcie kostek z modułu) Nie jestem pewny czy dobrze rozczytałem schematy Moje następne pytanie - rozumie ze do kostek to są przewody plusowe gdzie mam podłączyć masę z oświetleń nóg na przód i tył ? I ostanie pytanie gdzie podłączamy lampkę schowka ?
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8