-
Dziwne wskazanie przeplywomierza na wolnych obrotach zamiast 360-400 pokazuje ponad 550
Mało logiczne ale pomoglo moze mniej bedzie palic
-
Dziwne wskazanie przeplywomierza na wolnych obrotach zamiast 360-400 pokazuje ponad 550
Ja wogole nie mam egr mam adapter wsadzony i zaslepiona rurka przy kolektorze ale po wyczyszczeniu siatki jest okej tak jak powinno byc
-
Dziwne wskazanie przeplywomierza na wolnych obrotach zamiast 360-400 pokazuje ponad 550
Egr nie ma adapter jest temat ogarnełem byly śmieci muchy na siateczce przed przeplywka i oszukiwaly parametr
-
Dziwne wskazanie przeplywomierza na wolnych obrotach zamiast 360-400 pokazuje ponad 550
Witam ostatnio spostrzegłem duza wartosc przeplywki nie wiem czym to moze byc spowodowane przeplywka nowa zalozona i nic to nie zmienili
-
Skrzynia manualna AWARIA pomocy
To quatro? Zazwyczaj dzien czasu
-
Skrzynia manualna AWARIA pomocy
Najlepiej tak bo pozniej nie musisz czekac na zwrot kasy Odsylanie cudowanie a tak jak cos nie bedzie pasowac to mozna wymienic lub zwrocic
-
Skrzynia manualna AWARIA pomocy
Ja bym zostawil zamowiecie temu kto bedzie to robil bo wtedy dobierze sobie po vin zeby pozniej mukety nie bylo
-
Skrzynia manualna AWARIA pomocy
Sachs jest okej i powinien polatac
-
Skrzynia manualna AWARIA pomocy
Nie opłaca sie samej tarczy i docisku zmienic bo np za poł roku moze dwumas pasc i znowu trzeba bedzie kase wydac najelpiej kompletami
-
Problem z pompowtryskami
Krzywki byly regulowane wiazka zmieniona piny dogiete tandem zmieniony a problem dalej jest czyli pompki smiec
-
Skrzynia manualna AWARIA pomocy
Sprzegło sie pewnie skonczylo a na wbitym biegu jak odpalic albo spr zakrecic auto jedzie do przodu tylko nie stoj pod sciana zeby ci nie odpalila
-
Problem z pompowtryskami
Witam mam problem ze swoja audi a mianowicie mam za wysokie bipy na wolnych obrotach maja 87-97 po dodaniu gazu do 1200 obrotów wskakuja na ponad 100 a po dodaniu gwaltownie do odciny auto zaczyna kulec tak jak by bu odłaczylo pompki