Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Skrzynia manualna AWARIA pomocy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam fanatyków Audi, Kilka tygodni temu na zimnym silniku zaczęły wchodzić bardzo słabo biegi ale dziś mam mega problem mianowicie A jak na filmie słychać zgrzyty, gdy auto jest wyłączone biegi wchodzą normalnie gdy jest włączone biegi w ogóle nie wchodzą tylko słychać zgrzyty co jest uszkodzone podpowiedzcie mi, Mam auto w pół roku nie wymieniałem sprzęgła ani koła dwumasowego Poprzedni właściciel od dwóch lat też nie wymieniał w/w

 
 
Opublikowano

Sprzegło sie pewnie skonczylo a na wbitym biegu jak odpalic albo spr zakrecic auto jedzie do przodu tylko nie stoj pod sciana zeby ci nie odpalila

Opublikowano
  • Autor
13 minut temu, DKAUDI napisał:

Sprzegło sie pewnie skonczylo a na wbitym biegu jak odpalic albo spr zakrecic auto jedzie do przodu tylko nie stoj pod sciana zeby ci nie odpalila.

Dojechalem tak 800m,  5km\h . I zauwazylem na 3 biegu ze zgrzyta i juz prawie nie jechalem to go przepchlem na parking. Zaparkowalem pod sciana nie zjedzie nie ma szans

Opublikowano
  • Autor

Czy jesli to bedzie sprzeglo to musze wymieniac dwumas?

Opublikowano

Zależnie od stanu. Okaże się po zrzuceniu skrzyni.

Opublikowano

Nie opłaca sie samej tarczy i docisku zmienic bo np za poł roku moze dwumas pasc i znowu trzeba bedzie kase wydac najelpiej kompletami 

Opublikowano
  • Autor

To nic mi innego nie pozostaje jak zamowic jutro sprzeglo i dwumase. Jakie polecacie podsjcie namiary pany? 2.0 tdi 163km

Opublikowano

Sachs jest okej i powinien polatac 

Opublikowano

Ja bym zostawil zamowiecie temu kto bedzie to robil bo wtedy dobierze sobie po vin zeby pozniej mukety nie bylo

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, DKAUDI napisał:

Ja bym zostawil zamowiecie temu kto bedzie to robil bo wtedy dobierze sobie po vin zeby pozniej mukety nie bylo

To nie pozostaje mi nic innego kolego jak zamowic ze sklepu motoryzacyjndgo na miejscu tak jak piszesz , zeby muki nie bylo

Opublikowano

Najlepiej tak bo pozniej nie musisz czekac na zwrot kasy Odsylanie cudowanie a tak jak cos nie bedzie pasowac to mozna wymienic lub zwrocic

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, DKAUDI napisał:

Najlepiej tak bo pozniej nie musisz czekac na zwrot kasy Odsylanie cudowanie a tak jak cos nie bedzie pasowac to mozna wymienic lub zwrocic

Dokladnie tak jak piszesz ? w sklepie do 7dni a nie daj Boze jak by nie bylo to 2.000 droga nie chodzi

Opublikowano
  • Autor

Ile czasu m/w zajmie demontaz i montaz nowego sprzegla z dwumasa?

Opublikowano

To quatro? Zazwyczaj dzien czasu 

Opublikowano
  • Autor

Quattro

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.