Treść opublikowana przez Dawid...
-
Skrzynia manualna- luz na polosi
Mam 3km od domu serwis Volskwagena czy dostane zestaw naprawczy od reki?
-
Skrzynia manualna- luz na polosi
Witam pisalem o swoim problemie na tej stronce w piatek (film na ktorym bylo slychac skrzynie biegow sprzeglo i dwumasa) dziekuje za ciekawe wypowiedzi ? Moj mechanik rozebral z dolu skrzynie i dzwonil do mnie wczoraj ze jest za***isty luz na polosi osce i lozysko lata i jakos mi to poskleja. Znalazlem taki artykul pasujacy o moim problemie w A4 b8 http://dcvw.blogspot.com/2016/08/luz-na-poosi-w-audi-a4-b8.html
-
Skrzynia manualna AWARIA pomocy
Quattro
-
Skrzynia manualna AWARIA pomocy
Ile czasu m/w zajmie demontaz i montaz nowego sprzegla z dwumasa?
-
Skrzynia manualna AWARIA pomocy
Dokladnie tak jak piszesz ? w sklepie do 7dni a nie daj Boze jak by nie bylo to 2.000 droga nie chodzi
-
Skrzynia manualna AWARIA pomocy
To nie pozostaje mi nic innego kolego jak zamowic ze sklepu motoryzacyjndgo na miejscu tak jak piszesz , zeby muki nie bylo
-
Skrzynia manualna AWARIA pomocy
Panowie czy moge takie zamowic? 2.0tdi 163km CAHB https://allegro.pl/oferta/kolo-dwumasowe-sprzeglo-audi-a4-b8-a5-q5-2-0-tdi-6913223166
-
Skrzynia manualna AWARIA pomocy
To nic mi innego nie pozostaje jak zamowic jutro sprzeglo i dwumase. Jakie polecacie podsjcie namiary pany? 2.0 tdi 163km
-
Skrzynia manualna AWARIA pomocy
Czy jesli to bedzie sprzeglo to musze wymieniac dwumas?
-
Skrzynia manualna AWARIA pomocy
Dojechalem tak 800m, 5km\h . I zauwazylem na 3 biegu ze zgrzyta i juz prawie nie jechalem to go przepchlem na parking. Zaparkowalem pod sciana nie zjedzie nie ma szans
-
Skrzynia manualna AWARIA pomocy
Witam fanatyków Audi, Kilka tygodni temu na zimnym silniku zaczęły wchodzić bardzo słabo biegi ale dziś mam mega problem mianowicie A jak na filmie słychać zgrzyty, gdy auto jest wyłączone biegi wchodzą normalnie gdy jest włączone biegi w ogóle nie wchodzą tylko słychać zgrzyty co jest uszkodzone podpowiedzcie mi, Mam auto w pół roku nie wymieniałem sprzęgła ani koła dwumasowego Poprzedni właściciel od dwóch lat też nie wymieniał w/w VID_20190404_195410.mp4
-
Quattro wymiana oleju
Ale jaka lepkosc oleju do manuala i do quattro?
-
Quattro wymiana oleju
Dzieki kolego ? Znalazlem taki olej do przekladni? https://liquimoly.sklep.pl/pl/p/Hochl.-Getriebeoil-GL4-75W-90/167 Jaki olej polecacie do manuala?
-
Quattro wymiana oleju
Witam. Jaki olej i ile litrow trzeba lac do napedu quattro? Czy osobno sie leje do skrzyni i napedu?
-
Bagnet oleju w Audi A4 B8 2.0 TDI
Jak bys przeczytal na spokojnie to bys zajarzyl. Nie kazdy jest tu mechanikiem czasami lepiej sie kogos zapytac zanim ci wiekszosc patologicznych mechanikow wymieni co nie potrzeba klient placi
-
Bagnet oleju w Audi A4 B8 2.0 TDI
Jest to forum pomocnicze, zamiast sie pytac moglbys odpowiedziec na pytanie. najpierw wymienil filtr oleju, wylal zmieszany olej i nalal nowy Motul. Czy nie wylewa sie najpierw olej, a nastepnie montuje sie filtr i zalewa olejem?
-
Regeneracja wtryskow
Ile czasu zajela regeneracja?
-
Spotkanie z dzikiem
Duzy trafiles dzika allroadem pech. Szukasz allroada? Z takim autem ciezko sie rozstac
-
Bagnet oleju w Audi A4 B8 2.0 TDI
3miesiace temu wymienialem olej i filtry, ale za 3dni musialem zrobic to ponownie (olej napedowy przelewal sie do silnika) Po zabiegu z dpf wymienilem ponownie olej i zauwazylem ze mechanik (wulkanizator) najpierw wymienil filtr oleju, wylal zmieszany olej i nalal nowy Motul. Czy zrobil to poprawnie?
-
plastikowe nadkolE DEMONTAZ
Witam mam pytanie wymienial ktos plastikowe nadkola w allroad? Gdzie mozna takie znalesc? W jaki sposob je zdemontowac? Czy mozna je lakierowac? Pozdrawiam fanatykow
-
P200900 - kolektor dolotowy
Przeglady w swoich 3 busach zalatwiam nie wyjezdzajac ze swojej firmy zyjemy w kraju w ktorym za hajs ludzie zrobia wszystko.
-
P200900 - kolektor dolotowy
gruzin519 Nie siej popłochu ? A tak powaznie Audi oddana pare razy u najlepszych tunerow w moim regionie. dpf, egr, kolektor ? A teraz sie zastanawiam nad podnoszeniem mocy hmmm z motorowka poszlo klasa.
-
P200900 - kolektor dolotowy
Wylaczone programem. Tez myslalem ze wyciagnie manualnie zeby mi zonka nie zrobil. Dlatego zalozylem temat 2dni przed zabiegiem zeby ktos kumaty doradzil
-
P200900 - kolektor dolotowy
Bylem u tunera klapy wylaczone.
-
Jaki olej polecacie do A4 B8 2.0 TDI CR?
Kupilem auto w grudniu i mialem ten sam komunikat co ty pojechalem do mechanika podlaczylismy pod VCDS i okazuje ze paliwo przelewa sie do silnika i miesza sie z olejem przyczyna tego bylo zapchany filtr DPF 56g sadzy. Rozgrzewasz auto do temperatury roboczej parkujesz na rownej powierzchni odczekujesz 2minuty i sprawdzasz pomiar oleju. Komputer nie oszukuje. Podlacz Audi pod kompa i zobacz w jakim stanie masz DPF, jazda z pelnym silnikiem oleju doprowadzi z czasem do wytarcia tlokow.