Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dawid...

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dawid...

  1. Mam 3km od domu serwis Volskwagena czy dostane zestaw naprawczy od reki?
  2. Witam pisalem o swoim problemie na tej stronce w piatek (film na ktorym bylo slychac skrzynie biegow sprzeglo i dwumasa) dziekuje za ciekawe wypowiedzi ? Moj mechanik rozebral z dolu skrzynie i dzwonil do mnie wczoraj ze jest za***isty luz na polosi osce i lozysko lata i jakos mi to poskleja. Znalazlem taki artykul pasujacy o moim problemie w A4 b8 http://dcvw.blogspot.com/2016/08/luz-na-poosi-w-audi-a4-b8.html
  3. Quattro
  4. Ile czasu m/w zajmie demontaz i montaz nowego sprzegla z dwumasa?
  5. Dokladnie tak jak piszesz ? w sklepie do 7dni a nie daj Boze jak by nie bylo to 2.000 droga nie chodzi
  6. To nie pozostaje mi nic innego kolego jak zamowic ze sklepu motoryzacyjndgo na miejscu tak jak piszesz , zeby muki nie bylo
  7. Panowie czy moge takie zamowic? 2.0tdi 163km CAHB https://allegro.pl/oferta/kolo-dwumasowe-sprzeglo-audi-a4-b8-a5-q5-2-0-tdi-6913223166
  8. To nic mi innego nie pozostaje jak zamowic jutro sprzeglo i dwumase. Jakie polecacie podsjcie namiary pany? 2.0 tdi 163km
  9. Czy jesli to bedzie sprzeglo to musze wymieniac dwumas?
  10. Dojechalem tak 800m, 5km\h . I zauwazylem na 3 biegu ze zgrzyta i juz prawie nie jechalem to go przepchlem na parking. Zaparkowalem pod sciana nie zjedzie nie ma szans
  11. Witam fanatyków Audi, Kilka tygodni temu na zimnym silniku zaczęły wchodzić bardzo słabo biegi ale dziś mam mega problem mianowicie A jak na filmie słychać zgrzyty, gdy auto jest wyłączone biegi wchodzą normalnie gdy jest włączone biegi w ogóle nie wchodzą tylko słychać zgrzyty co jest uszkodzone podpowiedzcie mi, Mam auto w pół roku nie wymieniałem sprzęgła ani koła dwumasowego Poprzedni właściciel od dwóch lat też nie wymieniał w/w VID_20190404_195410.mp4
  12. Dawid... odpowiedział(a) na Dawid... temat w Audi A4 B8
    Ale jaka lepkosc oleju do manuala i do quattro?
  13. Dawid... odpowiedział(a) na Dawid... temat w Audi A4 B8
    Dzieki kolego ? Znalazlem taki olej do przekladni? https://liquimoly.sklep.pl/pl/p/Hochl.-Getriebeoil-GL4-75W-90/167 Jaki olej polecacie do manuala?
  14. Dawid... opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Witam. Jaki olej i ile litrow trzeba lac do napedu quattro? Czy osobno sie leje do skrzyni i napedu?
  15. Jak bys przeczytal na spokojnie to bys zajarzyl. Nie kazdy jest tu mechanikiem czasami lepiej sie kogos zapytac zanim ci wiekszosc patologicznych mechanikow wymieni co nie potrzeba klient placi
  16. Jest to forum pomocnicze, zamiast sie pytac moglbys odpowiedziec na pytanie. najpierw wymienil filtr oleju, wylal zmieszany olej i nalal nowy Motul. Czy nie wylewa sie najpierw olej, a nastepnie montuje sie filtr i zalewa olejem?
  17. Dawid... odpowiedział(a) na Marcin_G temat w 2.0TDI
    Ile czasu zajela regeneracja?
  18. Duzy trafiles dzika allroadem pech. Szukasz allroada? Z takim autem ciezko sie rozstac
  19. 3miesiace temu wymienialem olej i filtry, ale za 3dni musialem zrobic to ponownie (olej napedowy przelewal sie do silnika) Po zabiegu z dpf wymienilem ponownie olej i zauwazylem ze mechanik (wulkanizator) najpierw wymienil filtr oleju, wylal zmieszany olej i nalal nowy Motul. Czy zrobil to poprawnie?
  20. Witam mam pytanie wymienial ktos plastikowe nadkola w allroad? Gdzie mozna takie znalesc? W jaki sposob je zdemontowac? Czy mozna je lakierowac? Pozdrawiam fanatykow
  21. Dawid... odpowiedział(a) na Dawid... temat w 2.0TDI
    Przeglady w swoich 3 busach zalatwiam nie wyjezdzajac ze swojej firmy zyjemy w kraju w ktorym za hajs ludzie zrobia wszystko.
  22. Dawid... odpowiedział(a) na Dawid... temat w 2.0TDI
    gruzin519 Nie siej popłochu ? A tak powaznie Audi oddana pare razy u najlepszych tunerow w moim regionie. dpf, egr, kolektor ? A teraz sie zastanawiam nad podnoszeniem mocy hmmm z motorowka poszlo klasa.
  23. Dawid... odpowiedział(a) na Dawid... temat w 2.0TDI
    Wylaczone programem. Tez myslalem ze wyciagnie manualnie zeby mi zonka nie zrobil. Dlatego zalozylem temat 2dni przed zabiegiem zeby ktos kumaty doradzil
  24. Dawid... odpowiedział(a) na Dawid... temat w 2.0TDI
    Bylem u tunera klapy wylaczone.
  25. Kupilem auto w grudniu i mialem ten sam komunikat co ty pojechalem do mechanika podlaczylismy pod VCDS i okazuje ze paliwo przelewa sie do silnika i miesza sie z olejem przyczyna tego bylo zapchany filtr DPF 56g sadzy. Rozgrzewasz auto do temperatury roboczej parkujesz na rownej powierzchni odczekujesz 2minuty i sprawdzasz pomiar oleju. Komputer nie oszukuje. Podlacz Audi pod kompa i zobacz w jakim stanie masz DPF, jazda z pelnym silnikiem oleju doprowadzi z czasem do wytarcia tlokow.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.