Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kz1

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Potwierdzam, membrana naklejona. Z załączonej dokumentacji wynika, że membrana działa w dwie strony, tzn. przepuszcza powietrze, a wody już nie - czyli nie ma znaczenia z której strony zostanie naklejona.
  2. Wydaje mi się, że przy działającym module najlepiej byłoby otworzyć moduł i nakleić membranę od środka - tak jak jest w oryginale (pewnie działa kierunkowo - czekam aż dojdzie paczka może będzie jakaś dokumentacja). Dodatkowo sprawdzić w jakim stanie jest moduł, wyczyścić nalot po wodzie, uszczelnić i skręcić - to zapewni jego dłuższy żywot. Temat zmiany zestawu danych spróbuję rozwiązać poprzez przełożenie pamięci pomiędzy modułami.
  3. Ale ja mam sprawny moduł. Czy można zrobić zrzut z sprawnego modułu za pomocą VCP i wówczas za pomocą VCP zrobić downgrade w nowszy sterownik? Pytam bo mam dojście do VCP, a zapasowy moduł w dobrej cenie by mi się przydał.
  4. Przyszedł kolejny moduł tym razem pasujący i sprawny. Zastanawiam się nad membraną, czy czasem nie powinna zostać naklejona od środka?
  5. Pierwotnie miałem z numerem H04 01S, a ten co mi się trafił to H05 06S. Mój sterownik zgłaszał błąd p20e8 oraz dodatkowo z zasilaniem. Możliwe jest zassanie z niego zestawu danych i wczytanie do kolejnego? Warto?
  6. Może wystarczy to wykodować, albo zmienić oprogramowanie? Mam taki jak na zdjęciu, z tego co widziałem to ten czujnik jest montowany również od spodu.
  7. czyli uszkodzony, do wymiany?
  8. Sterownik rzekomo kupiony z audi a8, po zamontowaniu wyłącznie błąd: Adres AC: Kontrola reduktora (J880) Plik etykiet: 4M0-907-355.clb Oznaczenie elementu SW: 4M0 907 355 D HW: 4M0 907 355 B Komponent: SCR-Stg-G3H05 0006 Numer zestawu danych: 8W2909571D 0007 Zbiór danych ASAM: EV_RDCMINERGAU736 005012 ROD: EV_RDCMINERGAU736.rod VCID: 323D1AD5C4AC9F4A49E-8066 Znaleziono 1 błąd: 66848 - Moduł sprawdzania jakości środka redukującego U02A2 00 [00001101] - brak komunikacji [SCR_Digital_Interface_2_Timeout] Potwierdzony - Testowany od skasowania kodów błędów Ramka zamrożona: Priorytet błędu: 2 Częstość błędu: 1 Wew.licznik błędów: 97 Przebieg: 221251 km Data: 2000.00.00 Czas: 00:00:00 Napięcie zacisku 30A: 11.86 V Napięcie zacisku 30B: 11.86 V Napięcie zasilania zewnętrznych elementów: 4.99 V Czujnik jakości środka redukującego: napięcie zacisku 31: 0.00 V Pompa środka redukującego: prędkość obrotowa: 0 /min Pompa środka redukującego: prąd: 0.00 A Pompa środka redukującego: tryb pracy: OFF Pompa czynnika redukującego: sterowanie: 0.00 % Pompa środka redukującego: status: sterowanie końcówki mocy: nieaktywne Pompa środka redukującego: temperatura końcówek mocy: 20 °C Obwód grzejny 1 ukł.dozowania śr.redukującego: temp.końc.mocy: 19 °C Czujnik temperatury zbiornika z czynnikiem redukującym: temperatura: 21 °C Czujnik ciśnienia środka redukującego: napięcie: 0.72 V Czujnik poziomu środka redukującego: wysokość napełnienia: 119 mm Czujnik jakości środka redukującego: stężenie mocznika: 107.00 % Czujnik 2 temperatury środka redukującego: wartość rzeczywista: 82.00 °C Obwód grzejny 1 środka redukującego: moc: 0 W Obwód grzejny 1 środka redukującego: wartość wymagana mocy: 0 W Obwód grzejny 1 środka redukującego: ograniczenie mocy: 130 W Obwód grzejny 3 środka redukującego: moc: 0 W Obwód grzejny 3 środka redukującego: wartość wymagana mocy: 0 W Obwód grzejny 3 środka redukującego: ograniczenie mocy: 78 W Obwód grzejny 2 układu dozowania środka redukującego: moc: 0 W Obwód grzejny 2 ukł.dozow.czynnika redukującego: sterowanie: nieaktywne Dataset_Elements: F41022 Na desce brak już komunikatu. Wydaje mi się, że mój zbiornik nie ma czujnika jakości środka. Można na tym jeździć? Sterownik uszkodzony czy niezgodny?
  9. Interesuje mnie czy przy przy występującym błędzie można uruchomić test pompy adblue w VCDS?
  10. Również mam błąd P20E800, dodatkowo jest błąd 8531970. Na zegarach pojawia się komunikat: uzupełnij czynnik max do 950 km naprzemienne z usterką adblue.
  11. Poszło, tylko miałem problem z wybraniem flasha. Wybrałem AEB EU VZE ON. Dobry wybór?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.