Treść opublikowana przez Fidolinio
-
Zawartość popiołu w oleju
Rozumiem. Czyli tak naprawdę, który parametr jest najważniejszy odnoanie wypalania i trwałości dpf?
-
Zawartość popiołu w oleju
Witam. Mam pytanie takie parametry wyświetliły mi się po podłączeniu interfejsu. Ciekawi mnie ilosc popiołu w oleju? Dodam, że auto świeżo po wymianie oleju.
-
Wyciek płynu...
Witam. Mam wyciek jak na fotce, jest mi ktoś w stanie powiedzieć z czego to leci? ?... Pompa wody?
-
Spolszczenie MMI
Witam, szukam namiarów na fachowca od spolszczenia MMI - okolice KALISZ-OSTRÓW WLKP - KTOTOSZYN
-
Hak składany
Dzięki za info. .... Szkoda ?
-
Hak składany
Witam mam pytanie : posiadam hak składany, który schowany jest w bagażniku, jest jakas maskownica do zderzaka, żeby nie było widać tej "dziury" kiedy hak jest schowany?
-
Błąd P007300
Temat tego i też przy okazji innych błędów ogarnięty. Wystarczył jeden przetarty przewód idący od czujnika temperatury zewnętrznej(w nadkolu)
-
Błąd P007300
Błąd p007300, pomoże ktoś?
-
Program vag w telefonie
Witam. A co powiecie o interfejsie diagnostycznym DELPHI?