Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fideks

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Cześć właśnie się borykam z podobną sprawą poproszę o pomoc - podejrzewam że najlepiej także wgrać serię - nie mam wsadu więc nie wrócę do serii krótko :zakupiłem do remontu -1.8t bfb + lpg-avant quattro- chyba nieporęcznie modowany albo wtryski się zapętlają-w dalszej konsekwencji świeca zalewana olejem - potem żygał olejem przez bagnet oleju/ogólnie - przestawiony rozrząd o 1 ząb do tyłu/ łańcuch też jedno oczko więcej silnik odbudowany po wypłynięciu czwartego tłoka i cylindra do miski olejowej- jak przerzucę zdjęcia - udostępnię ku przestrodze na tę chwilę na wolnych obrotach równo pracuje - statycznie i przy delikatnej jeździe w vag-u czysto na gazie szarpie przy mocniejszym przyśpieszaniu - i podbija obroty po naciśnięciu sprzęgła ( sprawdziłem czujnik sprzęgła - w vagu - wskazuje że ok) cel > żeby jakoś szło jeździć - nie zależy mi na modz-ie poproszę o analizę logów dyn.-(wiem już które mają być zrobione -tak jak kolega powyżej) mam na tę chwilę kanały 002 +011 http://vaglogger.apphb.com/log/5cbe0fe18701a8533c639a1e 115+118 http://vaglogger.apphb.com/log/5cbe14678701a8533c639a20 116+117 http://vaglogger.apphb.com/log/5cbe14ef8701a8533c639a21 i 003+008+011 http://vaglogger.apphb.com/log/5cbe161f8701a8533c639a22 Obecnie po dłuższej energiczniejszej jeździe korekta powiększa dawki i zaczyna chodzić jak traktor. Wyświetla check i wtedy masa błędów - odcina "zapętlone wtryski" i nie pali na wszystkie cylindry. Boję się że znowu powtórzy się historia. Czy jeśli mam wtryski brązowe tj. 2.0/2.3 to może być wgrana seria - czy wtryski też musiałbym wymienić? Nie ma co się raczej zagłębiać w analizę - moim celem jest raczej powrót do serii - czy ktoś może wspomóc ? PS. Koledzy = traczu_lca i Radecki_lca PS. Urodziłem się i pochodzę z okolic Legnicy do szkoły chodziłem na Jaworzyńską 256 Obecnie mieszkam na śląsku w Tarnowskich Górach. Mam prawie praktycznie cały silnik na części 1.8t bfb. Może kolega Marcin mógłby udostępnić wsad? sterownik mam z końcówką AA. Poproszę także na jakieś nakierowania.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.