Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MR KAZ

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MR KAZ

  1. Problem rozwiazany. Sprzedalem auto.
  2. U mnie egr jest usuniety...
  3. jeszcze nie... :( w nast tyg oddaje auto na nowe wtryski chociaz jestem za tym ze to jednak turbo..
  4. Wymieniony manifold na manifold z BKD i dalej to samo. Zbedne weze podcisnienia usuniete, dalej to samo. Kontynuacja w najblizsza sobote. Dam napewno znac. Pozdro.
  5. w poniedzialek stawiam gablote spowrotem do mechanika wiec zobaczymy. Dobrze mowisz, odglos slychac tylko przy puszczaniu gazu i wydaje mi sie ze jest gorszy jak auto sie nagrzeje (moge sie mylic). Mam nadzieje ze sprawa bedzie zamknieta do konca nastepnego tygodnia bo jest to juz naprawde frustrujace. Pozdrawiam, Kaz.
  6. OK, robie update. PO paru dniach po tym poscie pojawil sie blad DPF. No i wiadomo poszla cala seria robót: EGR caly usuniety i usuniety z ECU. DPF rozwiercony 6 nawiertami i usuniety z ECU. Nowe hybrydowe turbo. - mechanik stwierdzil ze huczenie to padnieta turbina. Po wszystkim wyzej, odlogs dalej jest.... troszke mniejszy ale jest!. nie mam slów...
  7. Witam Pacjent: A4 B7 2008 rok, 2.0 TDI BRD 170 DPF Od kilku tygodni mam problem z moim B7. Dziwny odglos wydaje sie z komory silnika a dokladniej z filtra powietrza przy puszczaniu gazu, nie dodawaniu. Nie wazne czy jest silnik cieply czy zimny, chociaz wydaje mi sie ze po dluzszej trasie lub jezdzie po miescie jest on duzo mocniejszy. Oczytalem sie juz troche o tym, pytalem na innym forum i bylo kilka podpowiedzi z ktotym skorzystalem i dalej nic. Odpinalem kostke od egr i przepustnicy, wymienialem N75 - dalej nic. Auto ma moc na kazdym biegu wiec ciezko mi uwierzyc ze to turbo... Zalaczam filmik z YT. https://www.youtube.com/watch?v=SHr5wXSKdds ps. dodam ze pod vcds i innym sprzecie, bledów brak.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.